Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Diş kontrolüne gitti! İdil Fırat: 'Seslendiğinizde korktum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d86c94fe33691c8fb77ba6.jpg

2018 yılında oyuncu Mert Fırat ile nikah masasına oturan iş insanı Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat, 2021 yılında kızı Mia'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşamıştı.

Çift mutlu haberi şu sözlerle vermişti: "Gönül isterdi ki daha sağlıklı ve huzurlu günlerde sevdiklerimize sarılarak müjdeli haberi verelim, fakat bir karantina gününe kısmet oldu. Biz bebek bekliyoruz."

milliyet.jpg

GAZETECİLERİ KIRAMADI

İdil Fırat, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Ünlü isim, tam aracına bineceği esnada gazetecilerin fotoğraf talebini kırmadı.

66d85aaffe33691c8fb77b40.jpg

"SORUN YOK"

"Dişçiden çıktım, rutin kontroller. Herhangi bir sorun yok. İlk seslendiğinizde korktum kim olduğunuzu anlayamadım." diyerek güldü. Ardından şoförlü aracıyla oradan ayrıldı.

66d85acafe33691c8fb77b42.jpg

Mert Fırat: Vaktimin çoğunu kızıma ayırıyorum!
Mert Fırat: Tek özel hayatım çocuk

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler