Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Doğa Rutkay: Eski kafalıyım, bağ bahçe düzenine geri dönmek istedim!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65cb64f61a3d381f9acbaf65.jpg

Kerimcan Kamal ile 2014 yılında dünyaevine giren Doğa Rutkay, Temmuz 2018'de ikizleri Piraye ile Rutkay Kerim'i kucağına almıştı. Geçtiğimiz senelerde İzmir’den ev alan Rutkay, bu sene ise İstanbul’u terk ederek Urla’ya yerleşmişti.

Sibel Arna'nın konuğu olarak çocukları olmasa belki de İstanbul'da yaşamaya devam etmenin Kerimcan Kamal ve kendisi için daha kolay olabileceğini dile getiren Doğa Rutkay, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

65cb637b1a3d381f9acbaf4e.jpg

"DİĞER ARKDAŞLARIM KIZMASIN"

Ünlü isim, son olarak oyuncu arkadaşı Melisa Doğu'nun Kuruçeşme'de düzenlenen 42'nci doğum günü partisine katıldı. Oyuncu, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

65cb63a81a3d381f9acbaf50.jpg

"Diğer arkadaşlarım kızmasın ama hayattaki en yakın arkadaşım Melisa. Dile kolay 30 senelik dostluğumuz var" diyen Rutkay, Urla'ya yerleşmesi ile ilgili de konuştu.

65cb63dd1a3d381f9acbaf55.jpg

"EVİMİZİ YAPTIK VE GİTMEK İSTEDİM"

"Çoğu akrabam oralı, yabancı olmadığımız bir yer. Çocukluğumuz orada geçti, ufak bir yerimiz vardı, evimizi yaptık ve gitmek istedim açıkçası" diyen oyuncu, şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Doğa Rutkay, Urla'ya yerleşti! 'Trafik derdin yok, yediklerimden keyif alıyorum'
Doğa Rutkay Kamal: Katı bir anne değilim

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler