Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Doğal güzeller Şevval Şahin ile Buse İskenderoğlu

hizmetli

Administrator
Yönetici
65a67b3b2d16abe7d9d1c741.jpg

Miss Turkey 2016 birincisi Buse İskenderoğlu (27) ile Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin (24), geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı.

Makyajsız halleriyle dikkat çeken güzellerden Şahin, "Zaten yüzde 95 yapmıyorum. Doğal şeyler kullanıyorum. Botoks ve dolgu yapmıyorum" derken İskenderoğlu ise "Podyum ve kamera önünde değilsem makyaj yapmıyorum" dedi.

65a67a642d16abe7d9d1c72e.jpg

Instagram'ı aktif kullanan Şahin, "Sosyal medyayı kullanmayı seviyorum. Hayatın parçalarını paylaşmayı ve ilham vermeyi seviyorum" açıklamasında bulundu.

65a67a842d16abe7d9d1c731.jpg

"BU DEFA BAŞROLDEYİM"

Sinema filmi projesi olduğunu söyleyen İskenderoğlu, "İkinci projem. Bu defa başrol kadın oyuncuyum. Set eğlenceli geçti. Nisan sonu vizyona girecek. Benim için daha tutkuluydu. İleride beni oyunculuk yaparken görebilirsiniz. Canlı yayından daha güzel. Hata yapınca birkaç tekrar etme şansınız var. Film ekibi tiyatrocu olduğu için daha kolay sahnelere girdim. Kadroda Bülent Çolak gibi isimler var" diye konuştu.

Şevval Şahin: Bu sene İstanbul'da biraz kalıp ev ve işle uğraşmak istiyorum!

Tescilli güzel, "Oyunculukta kurallarınız var mı?" sorusuna, "Şu an öyle bir şey düşünmedim. Senaryo gelirse o zaman düşünebilirim. Anlık yaşayan biriyim" yanıtını verdi.

65a67acf2d16abe7d9d1c734.jpg

"DENEYEREK ÖĞRENİYORUZ"

Modellerin oyunculuğa geçiş yapması nedeniyle bazen eleştiriler almasına İskenderoğlu, "Çekinmiyorum. Sonuçta deneyerek öğreniyoruz. Denemeden sevip, sevemeyeceğimizi bilemeyiz" ifadelerini kullandı.

65a67af32d16abe7d9d1c736.jpg

"Yıllar önce oyunculuk eğitimi aldım" diyen Buse İskenderoğlu, "Şimdi tekrardan istiyorum. Serenay Sarıkaya ve Merve Dizdar'ı çok beğeniyorum. Açıkçası çok Türk dizileri izlemiyorum" dedi.

Buse İskenderoğlu: Türkiye'de modellik kalmadı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler