Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Doktorlardan Haluk Levent'e uyarı! Sosyal medyaya ara verdi

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d3281b37446c2415407fa0.jpg

Haluk Levent, doktorlarının uyarısıyla sosyal medyadan uzak kalacağını, bu süreçte konserlerine ve deprem bölgesindeki Ahbap faaliyetlerine yoğunlaşacağını açıkladı.

KAN DEĞERLERİNİ AÇIKLADI

X hesabından dikkat çeken bir paylaşım yapan ünlü şarkıcı, "Geçen yıl 24 Mayıs'ta hastanede kan değerlerimi ölçtürmüştüm. Çünkü çok şikâyetim vardı. Açlık kan şekeri; 341, Hba1c; 13.5 çıkmıştı. Evet, yanlış görmüyorsunuz. Maalesef öyleydi" ifadelerini kullandı.
66d3282537446c2415407fa2.jpg

Konser sonrası rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı! Haluk Levent taburcu oldu

"STRES ŞEKERİ TETİKLİYOR"

Alıntı Metni

66d3282e37446c2415407fa4.jpg

Haluk Levent, "Uzun toplantılar sonucu kararlar aldık. Bir müddet sosyal medyadan da uzak durmamı söylediler. Evet, sosyal medyanın da bende stres oluşturduğunu düşünmüşler (doğru düşünmüşler). Bir müddet konserlerimle, stüdyo çalışmalarıyla ve deprem bölgesindeki Ahbap faaliyetlerine yoğunlaşacağım. Sayfamı Ahbap ekibi yönetecek. İhtiyacı olanlara direkt ulaşacaklar yine. Haydi bana biraz müsaade. Arkamdan çok konuşmayın" açıklamasını yaptı.

Haluk Levent'ten ABD Kongresi ve Netanyahu tepkisi: Kötülüğün vücut bulmuş hali!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler