Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Drew Barrymore'dan cinsellik itirafı: Gençken tüm enerjiye sahiptim

hizmetli

Administrator
Yönetici
6378bdf586b24454404d071b.jpg

Milliyet.com.tr
ABD'li oyuncu Drew Barrymore, geçtiğimiz sene artık film setlerinde olmak istemediğini açıklayarak hayranlarını şaşırtmıştı. İlk kez 1980 yılında Altered States (Gerçeğin Ötesinde) filmiyle 5 yaşında sinema dünyasına adım atan ünlü isim, Andy Cohen’in radyo programında kariyeri hakkında konuşurken şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

"BU BENİM YOLCULUĞUM OLMALI"

Çocuklarına kendi bakmak istediğini söyleyen oyuncu, “Film setinde bakıcıyı arayıp çocukların nasıl olduğunu sormak istemedim. Bu benim yolculuğum olmamalı dedim” ifadesini kullanmıştı.

6378ba6786b24454404d070c.jpg

"FARKLI HİSLERİM VAR"

Drew Barrymore, geçtiğimiz ay ise 2016'da dört yıllık eşi Will Kopelman'dan ayrılmasından bu yana 'yakın bir ilişki' içinde olmadığını açıklamış ve 'cinsel ilişkiye bakışının gerçekten nasıl değiştiğini' anlatmıştı. 47 yaşındaki oyuncu, dizüstü bilgisayarını tutarken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınlamış ve bekar bir anne olarak 'cinsel perhiz' yapmak hakkında yazdığı 'çok kişisel bir hikayeyi' okumaları için takipçilerini blog sayfasına yönlendirmişti.

"Neredeyse 48 yaşındayım ve artık biriyle yakın olmak hakkında büyürken olduğundan çok daha farklı hislerim var" diye yazan Barrymore; iki kızının babası Kopelman ile boşanmalarının ardından 'sevgi' konusundaki odağını kızlarına ve kendine çevirdiğini ve o zamandan beri hayatında bir erkek olmadığını dile getirmişti.

İşre Drew Barrymore'un huzurlu evi

"CİNSELLİĞE İHTİYACI OLAN BİR İNSAN DEĞİLİM"

Terapisti sayesinde aşk ve cinselliğin aynı şey olmadığını anladığını söyleyen ünlü isim, 'gelecekte bir aşk yaşayabileceğini' söylerken, önceliğinin bu olmadığını da belirtmiş ve eklemişti:

Alıntı Metni

6378baa486b24454404d0710.jpg

"O GÜNLER GERİDE KALDI"

Tüm bunların ardından ünlü isim, talk-show sunucusu Ross Matthews ile kendi podcast programı Drew's News'ta dijital bir platformda yayınlanan bir dizi hakkında hakkında sohbet ederken; özel hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

People'da yer alan habere göre; "Bazı tuhaf fantezileri anlayabiliyorum" diyen Barrymore, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

Hala aklının bir köşesinde bu konuda bazı fikirler olduğunu da itiraf eden Barrymore; "Bunları asla söylemeyeceğim. Bu sadece benim için" şeklinde konuştu.

'Yeniden doğuş yaşadığını hayal ettim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler