Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Düğünüme hoş geldiniz’

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a2cff905089e4aaa59921b.jpg

Corendon Turizm Grubu’nun destekleriyle, Y Kültür Sanat ve Musicarium organizasyonuyla sahne alan sanatçı, caz, blues, pop, funk ve elektronik müziği harmanlayarak oluşturduğu şarkılarını sevenleriyle beraber söyleyerek eğlenceli dakikalar yaşattı. Uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Mike Schrama ile önümüzdeki günlerde evlenecek olan Karsu, “Düğünüme hoş geldiniz!” diyerek, açıkhavayı ayağa kaldırdı. Sezen Aksu’dan Barış Manço’ya birçok eseri seslendiren sanatçıyı, nişanlısı da yalnız bırakmadı. Şarkıcı, “Nişan şahane geçti. Annem ben çocukken, ‘Kızım düğünü nasıl istersen yap ama kınayı mutlaka yapacağız, kınasız düğün olmaz’ derdi. Yaptık, çok güzel oldu ben beğendim piknik yaptık. Amcam mezeleri, annem ve teyzelerim sarmaları yaptı. Börekler çöreklerde çok güzel oldu” dedi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler