Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Dünyaca ünlü oyuncu Theo James, Türkiye'de! 'Hemen İstanbul turu atmaya çıkıyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d93b1670687e0899cc0cdb.jpg

'Uyumsuz' serisi ve 'The White Lotus' dizisindeki rolleriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan İngiliz aktör Theo James, 'Fuze' filminin çekimleri için Türkiye’yegeldi.

39 yaşındaki aktörün İstanbul ziyareti, hem yerel hayranların hem de uluslararası medyanın dikkatini çekti.

66d939f470687e0899cc0cbb.jpg

"HAYAT BİTMİŞTİR"

Oyuncunun Türkiye'de oluşu, Şişhane’de yanında korumalar olmadan gezdiği sırada bir hayranının çektiği ve sosyal medyada paylaştığıfotoğrafla ortaya çıktı.

66d93a0870687e0899cc0cbf.jpg

Ünlü ismin Türk hayranları, haberin yayılmasının ardından “Hemen İstanbul turu atmaya çıkıyorum”, “Theo James geliyor ve haberim yok, İstanbul’a gidip aramaya başlıyorum” ve “Hayat, James’in İstanbul’da olması ve göremememle bitmiştir” gibi mesajlar yazdı.

66d93a4e70687e0899cc0cc3.jpg

THEO JAMES KİMDİR?

Asıl adı Theodore Peter James Kinnaird Taptiklis olan ve baba tarafından büyükbabası Yunan olan Theo James; Oxford, Oxfordshire'da doğdu.

66d93a8e70687e0899cc0ccc.jpg

Kariyerine 2010 yılında 'A Passionate Woman' ile başlayan Theo James; 'Karanlıklar Ülkesi' serisi, 'Aşkın Algoritması' ve 'Nasıl Biter' gibi yapımlarda yer aldı.

66d93a6270687e0899cc0cca.jpg

2018'de İrlandalı aktris Ruth Kearney ile dünyaevine giren James, iki çocuk sahibi oldu.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler