Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Duygu Özaslan lahmacuna kaç para verdi? 'Kendimi keriz gibi hissediyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b4d35837446c24154008be.jpg

Çektiği makyaj videolarıyla tanınan fenomen Duygu Özaslan, 2022'de uzun zamandır beraber olduğu basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile Fransa'nın başkenti Paris’te evlenmişti.

Özaslan, mutlu haberi sosyal medya hesabından paylaştığı "Biz bugün evlendik. Önümüzdeki üç gün için çok heyecanlıyız, hazır mısınız? devamı yarın" notuyla duyurmuştu.

66b4d05337446c24154008a6.jpg

Sevgilisiyle Paris'te objektif karşısına geçen fenomen ismin paylaştığı fotoğraflar takipçilerinden kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum almıştı.

66b4d07337446c24154008aa.jpg

TATİL İÇİN BODRUM'U TERCİH ETTİ

Mutlu evliliği devam eden 33 yaşındaki Duygu Özaslan, bu sene tatil yapmak için pahalılığıyla konuşulan Bodrum'u tercih etti.

66b4d09237446c24154008ac.jpg

Tatil dönüşü Nişantaşı'nda objektiflere takılan Özaslan, Bodrum'daki fiyatlara dair sorulan sorulara yanıt verdi.

66b4d13837446c24154008b7.jpg

LAHMACUNA VERDİĞİ ÜCRETİ AÇIKLADI

Snob Magazin'in haberine göre; ünlü isim, "Bir lahmacuna bin 200 TL verdim. Kendimi keriz gibi hissediyorum" açıklamasında bulundu.

Duygu Özaslan'dan botoks itirafı! 'Gergin ve kırışıksız halimi daha çok beğeniyorum'
Duygu Özaslan’dan 'basketbolcu sevgilim var' kombini!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler