Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ebru Gündeş'ten Ezgi Mola'ya jest!

hizmetli

Administrator
Yönetici
63a149fb86b2447040607b1a.jpg

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a boşanma davası açmıştı. Gündeş ile Zarrab’ın boşanma davası nisan ayında sonuçlanmıştı. Çekişmeli olarak başlayan boşanma davası, Ebru Gündeş'in ihanet iddialarının basına yansımasının ardından Zarrab'ın anlaşmalı boşanmayı kabul etmesiyle kısa sürede sonuçlanmıştı. Tek celsede sonuçlanan davada çiftin kızları Alara’nın velayeti, Gündeş'e verilmişti.

Ebru Gündeş, Reza Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisinin bulunduğunu iddia ettiği dilekçesinde, o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söylemişti. Ardından Reza Zarrab’ın bir dönem Hadise ile aşk yaşadığı Seren Serengil tarafından ortaya atılmıştı.

SAHNE ÜCRETİ DUDAK UÇUKLATTI

Reza Zarrab’dan boşandıktan sonra adı Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile anılan ve geçtiğimiz günlerde aşkları belgelenen şarkıcının sahne ücreti ortaya çıkmıştı. Sanatçınıngelen sahne tekliflerinden 100 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin TL) istediği iddia edilmişti.
63a14a2786b2447040607b1e.jpg

Sık sık özel uçakla Dubai’ye gittiği öğrenilen Gündeş’in ücretinin yarısını peşin, diğer yarısını ise sahnesini tamamladıktan sonra aldığı öğrenilmişti.

Ebru Gündeş ve Meryem Uzerli karşılıklı oynadı

MOLA'NIN DÜĞÜNÜNDE SAHNE ALACAK

Son olarak Ebru Gündeş’ten, evinde şarkı söylerken çektiği videolarla sık sık kendisine tatlı göndermeler yapan Ezgi Mola’ya, büyük jest geldi. Sanatçı, yaz aylarında işletmeci Mustafa Aksakallı’yla nikâh masasına oturmaya hazırlanan oyuncunun düğününde sahne alacak.

"BU GÜNÜNÜZE ŞAHİTLİK ETMEK İSTİYORUM"

Geçtiğimizgünlerde Mola’yı aradığı söylenen Gündeş’in, “Düğün tarihiniz netleştiğinde beni de bilgilendirin. Konser programımı ona göre yaparak, iş almayacağım. Şarkılar söyleyerek, sizlerin yanında olmak, bu gününüze şahitlik etmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Ebru Gündeş'ten makyajsız paylaşım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler