Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ece Erken'den bikinili poz! 'Bir şey diyeyim mi? Hayat çok kısa'

hizmetli

Administrator
Yönetici
669cc9e605089e4aaa595804.jpg

Ece Erken ile Serkan Uçar, 2014'te nikâh masasına oturmuştu. Nisan 2015'te Eymen adında bir oğulları dünyaya gelen çift, aynı yıl evliliklerini sonlandırma kararı almıştı.

Eski eşini zaman zaman sert sözlerle hedef alan 46 yaşındaki, sunucunun, isim vermeden yaptığı sosyal medya paylaşımı ile Uçar'a tepki gösterdiği iddia edilmişti.

milliyet.jpg

PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu 27 Ocak 2022 tarihinde uğradığı silahlı saldırıda kaybeden Erken, son olarak sosyal medya hesabında yayınladığı bikinili pozlarıyla gündem oldu.

669cc88505089e4aaa5957f7.jpg

Çıldırtan fotoğraf! Ece Erken'den çok ağır sözler

"BEN AKIŞTA KALAMIYORUM"

Erken bikinili karelerine, "Bir şey diyeyim mi? Hayat çok kısa :) Akışta kal diyeceğim ama ben kontrol manyağıyım, sizi bilemem ben akışta kalamıyorum." notunu düştü.

669cc8d005089e4aaa5957f9.jpg

BEĞENİ YAĞDI

Instagram hesabında 2.9 milyon takipçisi olan Ece Erken'in gönderilerine sevenlerinden 30 binin üzerinde beğeni ve 300'den fazla yorum geldi.

669cc95605089e4aaa5957fe.jpg

Ece Erken'den eski eşine isyan: Mahkemeyle cevap vereceğiz!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler