Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ece Erken'in takıntılı hayran isyanı: Beni dağa kaldırmakla tehdit ediyor!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c09f83721699be74ea9c43.jpg

Ece Erken, üç yıl önce cep telefonundan mesaj atarak kendisini ve merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu tehdit ettiğini ileri sürdüğü takıntılı hayranı E.Ç hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Ekim 2021'de görülen duruşmada E.Ç hakkında iddianame düzenlenmişti.

Ece Erken: Oğluma bıraktıklarıma çökecekler var!

MAHKEME AKIL HASTANESİNE YATIRILMASINA KARAR VERMİŞ" DEMİŞTİ

2023'te mahkemenin verdiği kararı duyuran Ece Erken; "Yıllardır peşimdeki sapık, Şafak'ın açtığı ve değerli avukatım Helin Ballıkaya'nın dâhil olduğu mahkeme bugün sonuçlanmış ve mahkeme akıl hastanesine yatırılmasına karar vermiş. Allah razı olsun. Şafak'ın en istediği şeydi" ifadelerini kullanmıştı.
65c09e26721699be74ea9c35.jpg

"NASIL KAPIMIN ÖNÜNE KADAR GELEBİLİYOR?"

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin yeni bir açıklamada bulunan Ece Erken, E.Ç'nin kapısına dayandığını söyledi. Erken; "Bu şahıs, nasıl benim kapımın önüne kadar gelebiliyor? Neden hâlâ dışarıda? Şizofreni teşhisi konup neden tedavi görmüyor?" diyerek isyan etti.
65c09e33721699be74ea9c37.jpg

"SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK"

E.Ç'nin annesi Nurhan Serpici'ye gönderdiği notları da emniyeti etiketleyerek yayımlayan Ece Erken; "Beni dağa kaldırmakla tehdit ediyor. Suç duyurusunda bulunduk. Akıl hastanesinden çıkmış ne yapmasını bekliyorsunuz?" ifadelerini kullandı.
65c09e42721699be74ea9c39.jpg

Ece Erken: Şafak, Eymen’e çok güzel babalık yaptı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler