Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ece Seçkin'den eşi Çağrı Terlemez'e çok konuşulacak hediye! Kesenin ağzını açtı

hizmetli

Administrator
Yönetici
6688f2f0420a3aacdd687781.jpg

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin (32), bir seyahatte tanıştığı ve 2015 yılından beri aşk yaşadığı pilot Çağrı Terlemez ile 2021 Eylül'de nikah masasına oturmuştu.

Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden Terlemez, geçtiğimiz ay Seçkin'e iki adet at hediye etmişti.

6688f012420a3aacdd687775.jpg

"ALDIĞIM EN ANLAMLI HEDİYE"

Atlarını 2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaşan şarkıcı, eşine şu sözlerle teşekkür etmişti:

Alıntı Metni

6688f0a4420a3aacdd687778.jpg

"SENİ SEVMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİM"

Önceki hafta ise Çağrı Terlemez'in doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı romantik bir paylaşım ile kutlayan Ece Seçkin, "Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim... İyi ki doğdun ömrümün baharı, gençliğim, geleceğim, sevdiğim, kıymetlim... İyi ki benim oldun... Sadece bu yaşın değil, her yaşın birbirinden güzel olsun. Seni sevmekten, seni beklemekten ve seni yaşamaktan asla vazgeçmeyeceğim..." diye yazmıştı.

6688f0de420a3aacdd68777b.jpg

KESENİN AĞZINI AÇTI

Ünlü ismin sadece bu duygusal mesajla kalmayıp; kesenin ağzını açarak eşine lüks bir hediye aldığı ortaya çıktı.

6688f230420a3aacdd68777d.jpg

Müge Dağıstanlı'nın haberine göre; Seçkin, Terlemez'e 2024 model bir Mercedes araç hediye etti. Aracın hangi seriye ait olduğu ise bilinmiyor.

'Senin tarafından sevilmenin bana kaç savaşta zırh olduğunu bilemezsin'
Ece Seçkin'den eşi Çağrı Terlemez'e: Seni ve duygularımı kelimelerle ifade etmem imkansız!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler