Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ece Sükan'dan estetiğe yaş sınırı tavsiyesi! 'Herkes birbirine benziyor'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66abfeae763f277308d9e67f.jpg

Ece Sükan, geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere takıldı. Moda programı sunan ünlü isim, "Son trendler neler?" sorusuna, "Artık çok trend var. Kendinize yakıştırdığınız her şeyi giyebilirsiniz. Artık yazın her renk giyiniyor" yanıtını verdi.

Genç oyuncuların ve erkeklerin estetik yaptırması hakkında yorum yapan 47 yaşındaki Sükan, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

66ac6f8e481b65014b08dc8c.jpg

"SOSYAL MEDYAYLA OLDU"

Alıntı Metni

66ac70a0481b65014b08dc93.jpg

Sükan, "Estetiğe belli yaş sınırı getirebilir mi?" sorusuna, "Belki. Mantıklı. Gençlikte verilen kararlar pişmanlık yaratabiliyor bazen" yanıtını verdi.

66ac70b7481b65014b08dc95.jpg

"ESTETİĞİM YOK"

Kendisinde estetik olmadığını belirten oyuncu, "Aslında cilt altına yatırıp yapmak önemli... Hücresel sağlığı korumak o. Daha azalmış kolajeni canlandırmak. Cilt için doğal ve besleyici teknikler var. Spor da önemli... Çoğu insanın tiroidi var. Benim de var. Bunlar beslenmeyle alakalı. Gluten ve süt ürünlerini kestiğinde zaten dinginleşiyor. Benim cildim hassas, bakmak gerekiyor" şeklinde konuştu.

66ac70e8481b65014b08dc99.jpg

Modelliğin ön planda olmadığını belirten Sükan, "O sektör burada biraz öldü. Bizim modellik dönemi son dönemdeydi. Dünyada top modeller var ama azlar. Eskiden modellik starlıktı. Instagram'ı açıyorsun herkes model. Türkiye özelinde çok defile yok" dedi.

Ece Sükan gecelerde! 'Belki geri gelirim, belli değil'
Ece Sükan: Bu yıl aşk olacak!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler