Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Eğitim sektörü için finansal çözüm geliştirdi

hizmetli

Administrator
Yönetici
669ed193c54dfeb32bedbc18.jpg

Banka, müşterilerinin ödeme ve tahsilat süreçlerini bütünüyle dijitale taşımalarına olanak tanıyan Vinov Kampüs ürünüyle, öğrencilerin eğitim harcamalarına yönelik birçok kolaylık sunduğunu duyurdu.Veliler, tamamen dijital kanalar üzerinden ve sadece okul özelinde yapacakları ödemelerde kullanabileceği Vinov limit imkanından yararlanabiliyor. Halihazırda birçok kolej ve üniversite, Vinov Kampüs ile entegrasyon sürecini sürdürüyor. Okullar, “Vinov İş Yeri Portalı” ve kendi ERP sistemleriyle sisteme dahil oluyor. Firmalar, Vinov Kampüs API’larına VakıfBank API Store (apiportal.vakifbank.com.tr) üzerinden ulaşabiliyor.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler