Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ekin Uzunlar'a telefon imzalattılar

hizmetli

Administrator
Yönetici
634566f986b24467785600a0.jpg

Sahne performansında yaşadığı esprili hikayeleri, konserlerinde başına gelen ilginç olayları müzikseverlerle paylaşan Ekin Uzunlar'ın Beyoğlu konserinde ilginç anlar yaşandı. Sahneye telefonlarını uzatan onlarca müziksever, şarkıcıdan imza atmasını istediler. Uzunlar da bu ilginç istekleri kırmayarak, hayranlarının telefonuna imza attı. Ünlü şarkıcı, "Yeni adetimiz bu oldu sanırım. Yeni akım başlatmış olduk" dedi.

"BEN AŞK İNSANIYIM"

Sahne performansının sonuna doğru sanatçının bir hayranı, sevgilisinin kendisine aldığı çiçekleri bir not ile sevgilisi için şarkı isteyerek sahneye yolladı. Notu okuyan ve duygusal anlar yaşayan Ekin Uzunlar, "Ben aşk insanıyım. Aşıkları görünce gözlerim doluyor. Bu şarkılar da böyle çıkıyor. Aşkınız daim olsun" dedi.
6345670386b24467785600a4.jpg

Annesinin hayalini gerçekleştirdi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler