Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Elit Andaç Çam: Sosyal medya batağına düştüm!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6690c92005089e4aaa592eac.jpg

Kuruçeşme'de bir etkinliğe katılan Elit Andaç Çam, iddialı kıyafetiyle tüm bakışları üzerinde topaldı. Viyana'da tatil yaptığını belirten oyuncu, "Hem tatil yaptık hem de çalıştık. Bir aydır yoktum. 28 Temmuz’da Göztepe Özgürlük Parkı'nda oyunumuzu sahneleyeceğiz" dedi.

"ÇOK PARA HARCAMADAN YAPILACAK GÜZEL ŞEYLER VAR"

Lüks tatil yerine mütevazı yerlerini tercih ettiğini belirten ünlü isin, "Lüks bana göre değil. Dünyada kriz bu kadar belirginken lüks tatilin anlamı yok. Hayatta çok para harcamadan yapılacak daha güzel şeyler var" ifadelerini kullandı.
6690c92c05089e4aaa592eae.jpg

"TERAPİYLE Mİ KURTULACAĞIZ BİLMİYORUM"

Sosyal medya bağımlısı olduğunu itiraf eden Elit Andaç Çam, "Ne yazık ki hepimiz sosyal medyanın bağımlısı olduk. Terapilerle mi kurtulacağız bilemiyorum. Yapacak bir şey yok, kitap okuyarak dengelemeye çalışıyorum. Sosyal medyadan uzaklaşmak için kitaplara sığınıyorum. Bu günümüzde ciddi bir sorun ve bende de var. Bazı günler kanepede sosyal medya batağına adeta düşüyorum" şeklinde konuştu.
6690c93505089e4aaa592eb0.jpg

Elit Andaç Çam ile Aziz Caner İnan boşandı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler