Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Emekli olacak mı? Mithat Körler'den açıklama

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b7b1901a3d381f9acb6fdc.jpg

Mithat Körler, bu yıl sekizincisi gerçekleşen Sivrihisar Dövme Sucuk Festivali'nde müzikseverlerle buluştu. Festivalde Alişan'ın olacağı duyurulurken, yolda rahatsızlana ve kaldırıldığıu hastanede apandisit ameliyatı olan şarkıcının yerine Eskişehirli sanatçı Mithat Körler sahne aldı.

"ALİŞAN'A ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM"

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamit Yüzügüllü'nün de katıldığı festivalde konuklara yedi ton sucuk dağıtıldı. Sucuk kokuları eşliğinde sahneye çıkan hemşehrilerine şarkılarını seslendiren Körler, "Hemşehrilerimle buluşmaktan dolayı çok mutluyum. Sevgili Alişan'ın rahatsızlığı hepimizi çok üzdü, acil şifalar diliyorum" dedi.
65b7b19e1a3d381f9acb6fde.jpg

Doktoru açıkladı! Ameliyat olan Alişan'ın sağlık durumu

"NEFESİM YETTİĞİ SÜRECE SAHNEDE OLACAĞIM"

'Güneşimi Kaybettim', 'Gitme', 'Beni Sensiz Bırakma' ve 'Bir Ömür Benimle Ol' gibi parçalarıyla tanınan 69 yaşındaki sanatçı, konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
65b7b1a61a3d381f9acb6fe0.jpg

Mithat Körler, "Emekli olacak mısınız?" sorusuna, "Önümüzdeki günlerde yeni bir single çıkaracağım. Müziği çok seviyorum, müziksiz yapamam. Nefesim yettiği sürece sahnede olacağım" cevabını verdi.

'Günümüz şarkılarında duygular eksik'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler