Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Emre Altuğ'un haberi yoktu, Çağla Şıkel ilan etti! 'Tamam bizimki tamam' demiş!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6662c50cac47e4fb83086394.jpg

Eski eşi Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan Çağla Şıkel, sekiz yıllık aşk orucunu Avukat Nail Gönenli ile bozmuştu.

Geçtiğimiz aralık ayında sürpriz ilişkisi sona eren ünlü manken ve sunucu, podyuma çıktı.

milliyet.jpg

"ANNELİK BANA İYİ GELEN BİR ŞEY"

Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu 'Empati'ye konuk olan Şıkel, çarpıcı açıklamalar yapmıştı. "Kız çocuk sahibi olmak için yumurtalarımı dondurdum" başlıkları için açıklama yapan Çağla Şikel, "Yumurtalarımı dondurdum çünkü ailesel erken menopoz durumum olduğu için. 'Varken koyayım dursun' dedim ve yaptım. Şu an o kadar ilgili değilim ama yeni annelik için....Yeniden anne olmak isterim. Annelik bana iyi gelen bir şey" şeklinde konuşmuştu.

milliyet.jpg

Kız çocuğu için yumurtalarını donduran Çağla Şıkel: 'Varken koyayım dursun' dedim!

DUYGUSALLAŞTI

Ünlü model Çağla Şıkel, geri dönüştürülmüş kumaşlarıyla Eclectic’in özel hazırladığı koleksiyon için Esma Sultan Yalısı’nda podyumda yürüdü. Mitolojik dönemden çıkıp gelmiş haliyle göz kamaştıran Şıkel, bir yıldır kız arkadaşı olan Kuzey’le ilgili konuşurken duygusal anlar yaşadı.

"GÖZLERİM MUTLULUKTAN DOLUYOR"

Kaynana mutluluğu yaşadığını ve oğlu ile kız arkadaşını birbirlerine çok yakıştırdığını anlatan ünlü model şöyle konuştu:

Alıntı Metni

6662c842ac47e4fb83086398.jpg

"O DA ÇOK DESTEKLİYOR"

Oğlu Kuzey’in durumu anlatmadan önce kendisine verdiği tepkilerden aşık olduğunu fark ettiğini ve sonra eski eşi Emre Altuğ’u aradığını söyleyen Çağla Şıkel “O söylemedi fakat ben anladım. Terliyor, sorunca kızarıyor, kaçıyor, benimle diyaloğa girmek istemiyor, kısa kesip tersliyordu. ‘Tamam bizimki gitti’ dedim. Onları görünce aşk filmlerini izler gibi oluyorum. Onları izlemeye devam ediyorum. Emre’nin haberi yoktu ona da ben ilan ettim, o da çok destekliyor, görüştürebilmek için seferber oluyor” dedi.

6662d256ac47e4fb830863cb.jpg

"NE EVLENMEM NE DE ÇOCUK SAHİBİ OLMAM DERİM"

Kız çocuğuna özlem duyduğu için yumurtalıklarını dondurduğunu açıklayan Çağla Şıkel, tekrar evliliğe ve çocuk sahibi olmaya açık kapı bırakıp “Bilmediğim bir şeyi özleyemem ama ben yarınla ilgili net konuşmayı sevmiyorum. Artık ‘Böyle bir hayalim var. Olur, olmaz ya da asla gibi’ hiç böyle şeyler demiyorum. Her şey kader ve kısmettir. ‘Ne evlenmem ne de çocuk sahibi olmam’ derim, kesin konuşmam. Ben her şeyi yapabilirim” diye konuştu.

milliyet.jpg

Çağla Şıkel kendini kulübeye kapattı! 11 saat boyunca dışarı çıkmadı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler