Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Erkek ünlülere 'estetik' isyanı! 'Beyler bittiniz, kabul edin artık'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b3a807530cb6da5d814c0d.jpg

Yeliz Yeşilmen ve iş insanı Ali Uğur Akbaş, 2010 yılında hayatlarını birleştirmişti. Asya Tuana ve Birbey adında iki çocuğu olan çift, 2021'de evliliklerini sonlandırmıştı.

"ÖZGÜR ÖZGÜR DOLAŞIYORUM"

45 yaşındaki şarkıcı, önceki gün çocukları ile Akmerkez'de görüntülendi. Yeşilmen, "Özgür özgür dolaşıyorum, kendimi çocuklarıma adadım, iş anlamında da kozmetik, oyunculuk gibi farklı sektörlerde kendimi tekrar bulmaya çalışıyorum" dedi.
65b3951b530cb6da5d814baa.jpg

"DÜNYANIN ÖBÜR UCUNA DA GİTSE KARARLARINA KARIŞIRIM"

Uzun süredir Bodrum'da yaşayan Yeşilmen, "İstanbul'a yerleşme gibi bir planım var. Çok gidip geliyorum işlerimden dolayı ve bu durum zor oluyor. Kızım Asya da çok istiyor, Bodrum'dan sıkıldı. Yurt dışında eğitimini devam ettirmek istiyor, annesi olarak her zaman yanında olacağım ama dünyanın öbür ucuna da gitse aldığı kararlara karışırım. Nefes aldığım sürece yanındayım, yok öyle tek yaşama hayaller kurmak" şeklinde konuştu.
65b3957c530cb6da5d814bb0.jpg

Yeliz Yeşilmen'in baba acısı: Seni bu kuru toprakta bırakıp gitmek çok acı

"KALBİMİN KAPILARINI AŞKA AÇIYORUM"

Yaklaşık üç yıldır hayatında kimse olmadığını belirten ünlü isim, "Yeni kararlar aldım, pozitif enerjiyle doluyum. Bunu da ilk defa söyleyeyim, artık aşık olmak istiyorum, aşka kapılarımı açıyorum. İnşallah mutlu olacağım biri çıkar karşıma" ifadelerini kullandı.
65b3953f530cb6da5d814bac.jpg

Yüzünün son hali olay olmuştu! 'Yakışıklılığım resmen mahvoldu'

"ANDROPOZLULAR SİZİ!"

Son günlerde "ünlü erkeklerin estetikli halleriyle gündem olması" sorulunca Yeşilmen, "Berdan Mardini'ye inanamıyorum, boşandıktan sonra mı böyle oldu bu adam anlamadım ki. Berdan sert görünümlü bir adamdı, adamın gül suyuyla birlikte hayatı değişti, pembeye döndü hayatı. Estetiksiz Hülya Avşar, Yıldız Tilbe bir de ben kaldım galiba. Mustafa Sandal, Gökhan Özen yani ne diyeyim! Erkeklere yakışmıyor, Türk erkeğine burun dışında estetik yakıştırmıyorum. Erkek gibi olun ya, erkek adam erkek gibi olur. Bırakın kırışsın, andropozlular sizi! Kendilerini kanıtlamaya çalışmalar, genç kızlarla birlikte olalım kafası, daldan dala atlayalım kafası... Beyler bittiniz artık, yazık ya! Kabul edin artık bunu" yorumunda bulundu.

Ünlülerin estetikle imtihanı! İlker Aksum'dan güldüren hareket

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler