Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Erkeklerin 35, kadınların 30 yaşından önce evlenmemesi gerekiyor!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668fded505089e4aaa592b32.jpg

Omuriliğinde çıkan kitlenin operasyonla alınan, geçirdiği zorlu ameliyat sonrası sağlığına kavuşan Leman Sam, önceki akşam Bebek'te objektiflere takıldı.

Ünlü şarkıcı, "Gazeteciler bizi görseler, 'çıtır bir çoçuksun sen de' diyordum Yalçın'a. Bu arada Yalçın, Şevval'in asistanı. 'Neler yazarlar?' diyordum. Tam dememe kalmadan siz geldiniz" diyerek güldü.
668fdf9305089e4aaa592b39.jpg

"YORUM YAPMAYAYIM TARAFLI OLUR"

Kızı Şevval Sam ve torunu Tarık Emir Tekin'den bahseden sanatçı, "Taro'ya duygusal bakıyorum, onu değerlendirmesem daha iyi. Herkes kendini ispat etti; Şevval ayrı, o ayrı. Ben övünüyorum tabii ki. Sahnede görmediğiniz şeylere ben şahidim, her şeyini görüyorum. Piyano çaldığını, gitar çaldığını, oyunculuğunu... Uyarıyorum tabii ki bazı noktalarda ama zaten çok yetenekli. Bir kere söylüyorum hemen yapabiliyor. Yorum yapmayayım, gerçekten taraflı olurum ama yakışıklılığını konuşabiliriz" şeklinde konuştu.
668fdf6305089e4aaa592b34.jpg

Zorlu bir ameliyat geçirmişti! Leman Sam: Artık dans edemeyeceğim!

"ERKEKLER 35, KADINLAR 30'DAN ÖNCE EVLENMEMELİ"

Torunu Tarık Emir Tekin (27) hakkında yöneltilen evlilik sorusu üzerine Leman Sam, "Kızlar çok beğeniyorlar, peşindeler. Ben evliliğe çok sıcak bakan bir insan değilim. Erkeklerin 35, kadınların da 30'dan önce evlenmemesi gerektiğini düşünüyorum. O yüzden Taro'ya daha var" ifadelerini kullandı.
668fe03f05089e4aaa592b40.jpg

Şevval Sam'ın gözleri, sahnedeki 30. yılında oğlunu aradı! 'Taro burada mı? Gelmedi mi?'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler