Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Eşimle sosyal medyada tanıştım! Gördüğüm ilk an sarıldım, kokladım, öptüm'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6679284aac47e4fb8308a3da.jpg

Son olarak 'Hudutsuz Sevda' dizisinde kamera karşısına geçen Özgür Emre Yıldırım, Sibel Arna'nın YouTube'da yayınlanan 'Ne Olursan Ol Rahat Ol' programına konuk oldu.

40 yaşındaki oyuncu, "Bir bilim insanıyla evlisin. Eşinle tanıştığın ilk an 'Ben seninle evleneceğim' demişsin. Bunu anlatır mısın?" sorusunu cevapladı.
6679280bac47e4fb8308a3d4.jpg

"ÇOK İLGİNÇ BİRİ İLGİMİ ÇEKTİ"

Alıntı Metni

66792885ac47e4fb8308a3df.jpg

"İLK DEFA GÖRDÜM, MÜTHİŞ BİR ŞEY"

Eşiyle ilk buluşma anını anlatan Yıldırım, "Pandemide her yer kapalı olduğu için Gezi Parkı'nda buluştuk. Çok heyecanlıyım, ilk defa onu göreceğim. Karşıdan geldi geldi, şöyle bir baktım, müthiş bir şey. Direkt sarıldım, kokladım, yanağından öptüm, içgüdüsel olarak havaya kaldırdım. 'Ben seni aldım' dedim. Güldü. Çok sürmedi, bir sene sonra da evlendik" ifadelerini kullandı.
66792834ac47e4fb8308a3d8.jpg

"NE YAPTIĞINI HİÇBİR ZAMAN ÖĞRENEMEYECEĞİM"

Koç Üniversitesi'nde görev yapan eşine övgüler yağdıran ünlü isim, "Prostat kanseri üzerine çalışıyor. Çok dirençli bir hastalık, sorun o zaten. Kanser hücrelerinin ilaç direnci sürecini uzatacak bir proje üzerinde çalışıyor. Farklı mesleklere sahip olmak büyük avantaj, ikimiz de bilmiyoruz. Tam olarak ne yaptığını hiçbir zaman öğrenemeyeceğim. Bu bilmemek kısmı bitmiyor. Çok duygusal, çok yaratıcı, çok yetenekli, rengarenk bir insan. Ondan teyit almadan proje kabul etmiyorum, gelen senaryoları ona da okutuyorum. Harvard'la bir dirsek teması başladı. Orada bir laboratuvarla çalışmaya başlıyor. 1-2-3 sene, tam bilmiyoruz ama bir süre orada geçireceğiz" açıklamasını yaptı.
6679281bac47e4fb8308a3d6.jpg

Bilim kadınlarının çığır açacak projelerine ödül

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler