Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Eski eşi Ebru Gündeş'le evlenmişti! Selin Kabaklı, Bodrum tatilinde

hizmetli

Administrator
Yönetici
6688f9b3420a3aacdd68778e.jpg

İş insanı Murat Özdemir'in eski eşi, 2002 Best Model Güzeli Selin Kabaklı, önceki gün Bodrum Gündoğan'da bir otelin plajında görüntülendi.

Düzgün fiziği ile dikkat çeken Kabaklı, bir süre iskelede dolaştı. Tescilli güzel, daha sonra şezlonguna geçip, uzanarak dinlendi.
6688fa15420a3aacdd687794.jpg

Uzun süre cep telefonuyla vakit geçiren Kabaklı, sıcak havadan bunalınca, kendini Ege'nin serin sularına bıraktı.
6688fa25420a3aacdd687798.jpg

Deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkaran ünlü ismin, Bodrum tatilindeki keyifli anları objektife böyle yansıdı.
6688fa1f420a3aacdd687796.jpg

"EBRU ABLA UMARIM BANA YAŞATTIKLERINI YAŞAMAZ"

Murat Özdemir’in, evliliği devam ederken Ebru Gündeş’le görüşmeye başladığı iddia edilmişti. Selin Kabaklı, "Eşiniz sizi Ebru Gündeş'le aldattı mı?" sorusuna, "Ebru Abla umarım bana yaşattıklarını yaşamasın" yanıtını vermişti.
6688fa4b420a3aacdd68779a.jpg

Ebru Gündeş'le evlenen Murat Özdemir'in eski eşi: İhanete uğramış bir anneyim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler