Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Eski sevgilisi ile evlenmiş ve boşanma aşamasına gelmişti! Ben Affleck, eski karısına döndü...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66dc08b2b8459937e3f027a7.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları 'Gigli' filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003'te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

2005'te Jennifer Garner ile nikah masasına oturan ve üç çocuk sahibi olan Affleck, 2018'de eşinden boşanmıştı. Lopez ise 2004'te dünyaevine girdiği, ikiz çocuklarının babası Marc Anthony ile 2014'te yollarını ayırmıştı.

66dc05e1b8459937e3f02789.jpg

MUTLULUKLARI UZUN SÜRMEDİ

Lopez ile Affleck, 2021'de kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden 'Bennifer', temmuz ayında Las Vegas'ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

66dc05fbb8459937e3f0278e.jpg

Ancak ünlü çiftin mutluluğu uzun sürmemiş; JLo, iki yıllık evliliğin ardından eşine boşanma davası açmıştı. Haberi ilk duyuran TMZ'nin aktardına göre; şarkıcı avukat tutmamış ve boşanma dilekçesini kendisi yazmıştı. Ünlü isim, mahkemeye sunduğu belgelerde eşi ile ayrılık tarihlerinin 26 Nisan 2024 olduğunu bildirmişti.

66dc0607b8459937e3f02790.jpg

"BARIŞTIKLARINA DAİR İŞARETLER ORADAYDI"

RadarOnline'ın haberine göre; Ben Affleck, eski eşi ve üç çocuğunun annesi Jennifer Garner'la 'gizlice' aşk yaşamaya başladı. Ünlü isimlere yakın bir kaynak, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66dc06bab8459937e3f02796.jpg

İkilinin birlikte Japonya'ya gittiğini iddia eden kaynak; "Ben, Japonya'ya seyahatinde Jen'e katıldı, bu da kendini tutmadığının ve onunla flört etmeye başladığının büyük bir işareti" dedi.

66dc07adb8459937e3f027a0.jpg

"AŞIK OLDUĞU ADAMI GÖRÜYOR"

Eski eşlerin, geçen ay üniversiteye başlayan büyük kızları Violet'ı beraber okuluna götürmelerinin de 'pek çok duyguyu yeniden su yüzüne çıkardığı' öne sürüldü:

Alıntı Metni

66dc07f8b8459937e3f027a3.jpg

"O BENİM HAYATIMIN AŞKI"

Öte yandan Jennifer Garner, Ben Affleck'ten ayrılmasının ardından yaptığı açıklamada; "Bir film yıldızıyla evlenmedim; Ben'le evlendim. Ve zamanı geri alabilecek olsaydım, yine bu kararı verirdim. Ben, benim hayatımın aşkı. Bu konuda ne yapacağım? O herhangi bir odadaki en zeki insan, en karizmatik, en cömert. Sadece karmaşık bir adam" ifadelerini kullanmıştı.

Ben Affleck ve eski eşi Jennifer Garner'ın samimi anları!
Eski eşiyle samimi görüntüleri olay olmuştu! Ünlü çift kavga ederken kameralara yakalandı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler