Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Esra Bilgiç son pozlarıyla büyüledi! Ünlü isim kayıtsız kalamadı: Göz değil nakış mübarek

hizmetli

Administrator
Yönetici
669a00638c1d7f4a1b08e7a8.jpg

'Diriliş Ertuğrul', 'Bir Umut Yeter', 'Ramo' ve 'Kanunsuz Topraklar' gibi birçok projede boy gösteren güzel oyuncu Esra Bilgiç son dönemde dijital platformlarda da yer alıyor.

Yoğun bir çalışma temposu olan Bilgiç, başarılı kariyerinin yanında özel hayatıyla da gündem oluyor.

6699ff828c1d7f4a1b08e79e.jpg

"DİNLENİYORUM"

Bilgiç geçtiğimiz günlerde yeni projesi için müjde vermiş ve 'Zamanın Kapıları çekimlerini bitirdim şimdi ise dinleniyorum, bir proje olacak yakında sürpriz diyelim" ifadelerini kullanmıştı.

6699ffad8c1d7f4a1b08e7a1.jpg

Esra Bilgiç, Venedik’i fethetti

GÖZLERİNİ YAKIN ÇEKTİ

Esra Bilgiç şimdi de tatil pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Ünlü isim peş peşe fotoğraflarını paylaşırken dikkat çeken gözlerini de yakından çekip yayımladı.

6699ffe58c1d7f4a1b08e7a3.jpg

YORUM YAPTI

Son pozlarına 277 binden fazla beğeni alan Bilgiç'e, ünlü oyuncu Ekin Türkmen'den de yorum geldi. Türkmen o karelerin altına 'göz değil nakış mübarek' yorumunu yaptı.

669a00268c1d7f4a1b08e7a5.jpg

Geçmiş dönem aşklarına özeniyor

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler