Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Esra Sönmezer'in sevimli dostu Wolfie, ‘Dünyanın En Yakışıklı 3. Kedisi’

hizmetli

Administrator
Yönetici
6386f62b86b2442c44a50f80.jpg

Esra Sönmezer, bu kez kedisi Wolfie için jürinin karşısına çıktı. Sönmezer’in kedisi, 26-27 Kasım tarihleri arasında İstanbul City Center AVM’de düzenlenen 16. Uluslararası İnternational Cat Show'da beş ödül birden aldı.

Özel ırk kedilerin yarıştığı ve 160’a yakın kedinin katıldığı yarışmada, Sönmezer’in beş aylık yavru kedisi Wolfie, ‘Dünyanın En Yakışıklı 3. Erkek Kedisi’ ödülünün sahibi oldu. Wolfie, farklı kategorilerde ayrıca dört ödüle daha layık görüldü.
6386f63886b2442c44a50f82.jpg

"AYRI BİR GURUR"

Kedisinin başarısıyla büyük sevinç yaşayan Sönmezer, "Bütün hayvanların ayrı bir güzelliği vardır. Fakat kendi evcil hayvanınız tescillenince ayrı bir gurur yaşıyorsunuz” dedi.

'Kedim için 1.5 milyon TL harcadım'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler