Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Evdeki kamera sayesinde görüldü! Gece yarısı 03.00'te telefonu çaldı...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b0896b37446c24153ffc03.jpg

Laura Hind gece yarısı saat 03.00 sularında korku içindeki kızından telefon aldığında İngiltere'deki evinde derin bir uykudaydı. Perişan haldeki kızı annesine evlerinde yabancı bir adamın olduğunu haber vererek uyarmak için aramıştı.

'EVDE BİRİ VAR'

Kan donduran kamera görüntüsü kar maskesi takan hırsızın evde olduğu anları ortaya koydu. Evin içinde dolaşan hırsız sonunda Hind'in çantasını ve araba anahtarlarını dışarıda bekleyen suç ortağına verdi, ardından çaldığı arabayla olay yerinden uzaklaştı.

36 yaşındaki Hind, gece saatlerinde 14 yaşındaki kızından 'Evde biri olduğunu' haber veren tüyler ürperten telefonu aldığında yatağında uyuyordu. Arka bahçelerindeki kulübede uyuyan kızı, hırsızın pencereden içeri girdiğini fark etti ve derhal annesini uyardı.

Gelin düğün gecesi öldü! Kocası çıplak halde buldu

'EVİMİ SATIP TAŞINMAK İSTİYORUM'

66b08a2937446c24153ffc1c.jpg

İki çocuk annesi Laura, mahallerinde bu olayın ilk kez yaşanmadığını söyledi ve araçlarının son 18 ayda çalınan ikinci araba olduğunu kaydetti.

Alıntı Metni

Laura arabasını bulmak için sosyal medya üzerinden yardım istedi ve arabayı geri almayı başardı, ancak hırsız hala yakalanamadı.

3 bin 500 yıldır çığlık atıyor! Gizem on yıllar sonra çözüldü, dünyanın konuştuğu kare
Yasak aşkı dronla görüntüledi! Karısını adım adım takip etti, ‘sevgilinin’ kim olduğunu görünce yıkıldı
Gelin soyundu düğün iptal! Kayınvalidenin sözleri nikahı birbirine kattı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler