Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Evlenip Almanya'ya yerleşmişti! Asena Dere: İyi niyet göremiyorum

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d71859fe33691c8fb777e2.jpg

Evlenip Almanya'ya yerleşen Asena Dere ve eşi Hasan Dere, Nişantaşı City's'de görüntülendi. Asena Dere, "İkinci şarkım geliyor. Sesim, dansım ve şovumla sahnelere dönüyorum. Onun hazırlığındayım. Eşim de bu vesileyle Türkiye'de daha fazla kalırımın hesabını yapıyor. Almanya'da ekmek teknemiz olan mekanlarımız var. Onlar için alışveriş yaptık" dedi.

Hasan Dere, "Almanya'da yaşıyorum. Sık sık Türkiye'ye geliyorum. İstanbul aşığıyım. Burada mutluyum. Az önce Asena, 'Gitmemiz lazım' dedi ve içim buruk oldu" açıklamasını yaptı. Dere, "Temelli dönüş olmaz çünkü mekanlarımız orada..." diye konuştu.

milliyet.jpg

"BİRAZ MEKANLAR ÇOĞALSA..."

Sektörden bahseden Asena Dere, "Başarılı insanlar var. Gençler de başarılı isimler bulunuyor. Biraz mekanlar çoğalsa... Burada sanat müziğin duayen isimlerin çıktığı mekanlar lazım. Burada ve Düsseldorf'da böyle bir yer açılabilir" açıklamasını yaptı.

66d71725fe33691c8fb777df.jpg

Evlenip Almanya'ya yerleşmişti! Asena: Sektörün bana ihtiyacı var

"EVLENİNCE ORADA OLMAYA BAŞLADIM"

Çocukken de Almanya'ya gittiğini belirten Asena Dere, "Benim babaannem Almanya'ya bulunduğu semte adımını atan ilk Türk kadınıdır. 35 sene orada çalıştı. 12 yaşına kadar Almanya'ya gidip geldim. Evlenince orada olmaya başladım" ifadelerini kullandı.

milliyet.jpg

"FIRSATÇILIK YAPIYOR"

İki ülke arasındaki fiyat farkı için Asena Dere, "Burada birçok mekan herkese tuturabildiğine... İyi niyet göremiyorum. Geçen bir beyefendi kendi ürettiği şarabı mekana 260 TL'ye satıyor. O mekanda kendi ürettiği şarabı beyefendiye 3 bin 500 TL'ye satıyorlar. Tamam her zamlanıyor ama insanlar fırsatçılık yapıyor" dedi.

milliyet.jpg

Evlenip Almanya'ya yerleşmişti! Asena yıllar sonra Bodrum'da

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler