Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Evlenip Almanya'ya yerleşmişti! Asena: Sektörün bana ihtiyacı var

hizmetli

Administrator
Yönetici
669ce72105089e4aaa59590c.jpg

İş insanı Hasan Dere ile 2017'de nikâh masasına oturduktan sonra Almanya'ya yerleşerek kendine yeni bir hayat kuran ünlü oryantal Asena, geçtiğimiz günlerde Bodrum'da görüntülenmişti.

YILLARA MEYDAN OKUYOR

'İbo Show' programında sergilediği dans performansıyla bir döneme damga vuran, şimdilerde kameralardan uzak bir yaşam süren 47 yaşındaki Asena Dere, Bodrum tatilinde fit haliyle dikkat çekmişti.

milliyet.jpg

"ŞAKASINA BAŞLADIK CİDDİ OLDU"

Asena önceki akşam alışverişe geldiği Nişantaşı'nda görüntülendi. 2017 yılında Hasan Dere ile evlendikten sonra Almanya'ya yerleşen ünlü oryantal, "Sahneyi özledim. Sahneyi şovla birleştirmeyi özledim. Sektörün bana ihtiyacı var. Yeni şarkım çıktı, güzel gidiyor. Dünyadaki akıma uyan bir şarkı. Şakasına başladık ciddi oldu" dedi.

"ÇIKSALAR GÜZEL OLUR"

Asena, "Sizden sonra sanki oryantallik bitti gibi. Ne düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Öyle gibi görünüyor. Aslında değerli dansçılar var. Görünmek mi istemiyorlar anlamıyorum. Aslında boşluk var çıksalar güzel olur" yanıtını verdi.

669ce66105089e4aaa5958ff.jpg

Evlenip Almanya'ya yerleşmişti! Asena yıllar sonra Bodrum'da

"DANSLA ŞARKIYI BİRLEŞTİRDİM"

Teklifler aldığını belirten Asena, "Bu şarkımdan sonra benim dönemimdeki kişiler aradı, teklifler geldi. İstenmek, beğenilmek güzel ama ekim ayında gala yapacağım. Ondan sonra çıkacağım. Dansla şarkıyı birleştirdim. 50 kişilik orkestram var Doğu ve Batı..." diye konuştu.

669ce68b05089e4aaa595903.jpg

"ALMANYA MİNNOŞ VATANIM"

Almanya'daki hayatından da bahseden Asena "Eşimin iki balo salonu var. Düğün ve kına yapılıyor. Onların tadilatı yapılıyor şimdi. Organizasyon ve düğün işi kadın işi. Ben de işin başındayım, patronumuz Hasan Dere... Burası ana vatanım. Orası minnoş vatanım. Almanya'yı seviyorum. Almancam iyi... Derdimi anlatabiliyorum" ifadelerini kullandı.

669ce6bc05089e4aaa595909.jpg

Asena: Oryantalliği bırakacağım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler