Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Evlilik insan doğasına aykırı' demişti! Aydan Şener: Aşka küsülür mü?

hizmetli

Administrator
Yönetici
667be4985a126249b409418a.jpg

1981'de Türkiye güzeli seçilen, aynı yıl Miss World'de Türkiye'yi temsil eden Aydan Şener, 1983'te 'Küçük Ağa'da oynadığı sırada Ayhan Akbin ile dünyaevine girmişti.

1988'de kızı Ecem'i kucağına alan Şener, 1991'de boşanmıştı.Yıllara meydan okuyan tescilli güzel, henüz 19 yaşında yaptığı evlilik ve anne babasının büyük aşkı hakkında yaptığı konuşmalarla dikkat çekmişti.

milliyet.jpg

"EVLİLİK BANA GÖRE DEĞİL"

Ayhan Akbin ile 1983-1991 yılları arasında evli kalan ve bu ilişkiden Ecem (36) adında bir kızı olan Aydan Şener, "Senin için evlilik ne ifade ediyor?" sorusu üzerine çok konuşulan bir itirafta bulunmuştu.

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Aydan Şener'den 'evlilik' itirafı! 'İnsan doğasına uygun değil'

"İNSANLAR EVLİLİĞİ TAŞIYAMIYOR"

Aydan Şener, evliliğin insan doğasına aykırı olduğu açıklamasıyla ilgili konuşup “Aşka küsülür mü? Aşk o kadar güzel bir şey ki yeter ki doğru insanla doğru zamanda buluşulsun. İnsanlar genelde evliliği taşıyamıyor” dedi.

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı ‘Kadına Dair’ adlı kitabının imza gününde hayranlarıyla buluşan isim, 'Hem çok heyecanlıyım hem çok mutluyum, ilk kez böyle bir denemem oldu. Ama çok büyük ilgiyle karşılaştım güzel geri dönüşler alıyorum. İyi ki de yazmışım, insanlarla paylaşmak istedim, kalıcı bir hatıra, bir belge bırakmak gibi düşündüm' dedi.

667be34a5a126249b4094174.jpg

"OYUNCULUKTAN HİÇ KOPMADIM"

İstediği projeler gelmediği için uzun yıllar oyunculuğa ara verdiğini anlatan Aydan Şener, oyunculuk sektörünün hep zor olduğunu anlatıp şöyle konuştu:

Alıntı Metni

667be3ab5a126249b4094176.jpg

"YALNIZLIĞI SEVİYORUM"

‘Evliliğin insanın doğasına aykırı olduğu’ sözlerine açıklık getirip aşka küsmediğini belirten ünlü oyuncu, “Aşka küsülür mü? Aşk o kadar güzel bir şey ki yeter ki doğru insanla doğru zamanda buluşulsun. Evlilikler gördüğüm kadarıyla yüz evlilikten ikisi üçü ancak ideal gidebiliyor. Genelde insanlar evliliği taşıyamıyor. Aşkın bir süresi var. Uzun süredir hayatımda kimse yok, böyle iyiyim rahatım, mutluyum, özgürüm. Buna çok alıştım, yalnızlığı seviyorum. Tabii hayattır bu hiç belli olmaz” dedi.

667be3e55a126249b409417c.jpg

Aydan Şener ameliyat oldu! Ünlü oyuncunun sağlık durumu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler