Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Evlilik teklifi alan Zeynep Özkaya'dan ilk açıklama! 'Güzel bir sürece girdik'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d1515cfe33691c8fb76368.jpg

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya şimdilerde ekranlardan uzak fakat sosyal medyada aktif bir hayat sürüyor.

İçerik üreticisi olarak kariyerine devam eden isim bir süredir Oğulcan Can ile aşk yaşıyordu.

milliyet.jpg

"BENİMLE EVLENİR MİSİN?"

Özkaya, geçtiğimiz hafta 7 yıldır birlikte olduğun sevgilisi Oğulcan'dan evlilik teklifi aldı. Arkadaşının doğum gününü kutlamak üzere adalara giden Özkaya, masaya gelen "Benimle evlenir misin?" pastasını görünce neye uğradığını şaşırdı.

milliyet.jpg

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya'nın mutlu günü! 'Hayatımın şokunu yaşadım'

Evlilik teklifinden sonra ilk kez bir kozmetik markasının gerçekleştirdiği lansmanda görüntülenen Zeynep Özkaya, muhabirlerle 'teklif' hakkında sohbet etmeyi ihmal etmedi.

"O GÜN BEKLEMİYORDUM"

Özkaya, "Çok uzun yıllardır süren bir birlikteliğimiz vardı. Bekliyordum aslında ama o gün beklemiyordum. Hiç beklemediğim bir ortamda gerçekleşti. Ama çok mutluyum güzel bir sürece girdik. Biz bu zamanda olması gerekiyor diye düşünüyorduk zaten." dedi.

milliyet.jpg

"ŞU YAŞIMDA DEĞİL"

Özkaya, "Hemen anne olmak ister misiniz?" sorusuna da, "Benim yeğenim var 2 yaşında. Çok net bir şekilde bu süreci gördüm. Harika bir sevgi ama çok da zor. Şu yaşımda değil. Biraz daha sonra olsun isterim." diye yanıt verdi.

66d150d8fe33691c8fb76361.jpg

'Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya üniversiteyi bitirdi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler