Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Evlilikleri olaylı bitmişti! Demet Şener'den İbrahim Kutluay cevabı

hizmetli

Administrator
Yönetici
666152cd607ac75ddda5efde.jpg

Top Model Of Turkey 2024 yarışması, önceki akşam Sheraton Otel'de ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Son üç finalisti açıklamak üzere sahneye davet edilen Miss Turkey 95 birincisi Demet Şener, "Çok duygulandım. Umarım kariyerinizde sizi güzel şeyler bekliyor" dedi.
66615306607ac75ddda5efe0.jpg

"ONLARI EN İYİ BEN ANLARIM"

Yarışma öncesi açıklamalarda bulunan 47 yaşındaki eski manken, "Böyle organizasyonlardan çok etkileniyorum. Onları en iyi ben anlarım. Onların heyecanını, umutlarını çok yakından hissediyorum. Gençlerin kurduğu hayaller çok güzel. Herkesin yolu açık olsun. Zor bir hayat, neyi seçerlerse seçsinler kolay bir hayat değil" şeklinde konuştu.

Demet Şener'den İbrahim Kutluay ve nafaka açıklaması! 'Mecbur bir araya geleceğiz'

"BENİM İSTEDİĞİM BİR ŞEY DEĞİL"

Çocuklara olan sevgisinden bahseden Demet Şener, "Çocuklarınızın babasıyla görüşüyor musunuz?" sorusuna, "Çok nadir. Dönem dönem karşı karşıya geliyoruz ama benim istediğim bir şey değil" yantını verdi.
66615311607ac75ddda5efe2.jpg

Demet Şener: Bir genç kız hayal et deselerdi bu kadarını tahmin edemezdim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler