Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Fadik Sevin Atasoy gizemli sevgilisiyle sokakları dolaştı

hizmetli

Administrator
Yönetici
63317a5e86b24a1e885e3c05.jpg

Fadik Sevin Atasoy, Kasım 2019'da Nişantaşı'nda görüntülenmiş, gazetecilerle ayaküstü sohbet etmişti. Oyuncu, "Aşk hayatınız nasıl gidiyor? Nikâh masasına oturmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Evlenmeyi ömür boyu düşünmüyorum. Sevgiye ve sadakate inanıyorum ama enstitülere inanmıyorum" yanıtını vermişti.

633177a986b24a1e885e3bf9.jpg

PANİK OLDU!

Önceki günlerde ise Nişantaşı'nda koluna girdiği sarışın arkadaşıyla sürekli İngilizce konuşup, bir şeyler anlatan Fadik Sevin Atasoy, görüntülendiklerini fark edince ne yapacağını şaşırıp, paniklemişti. Ünlü oyuncu, basın mensuplarının hakkında bilgi almak istediği yabancı arkadaşıyla yakınlardaki bir büfeye girmişti.

Büfede bir müddet kaldıktan sonra dışarıya çıkan Atasoy'un, bu sırada hem arkadaşına hem de basın mensuplarına dönerek, mimik ve el kol hareketleriyle bir şeyleri açıklamak istemesi dikkat çekmişti.

ABD'de ayakta alkışlandı

ELİYLE AĞZINA FERMUAR İŞARETİ YAPTI

Erkek arkadaşının kim olduğunu ve ilişki durumları hakkında bilgi vermek istemeyen 46 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin ısrarlı sorularını, eliyle ağzına fermuar işareti yaparak yanıtsız bırakmıştı.

KOL KOLA GEZDİLER

Sevgilisinin ismini vermek istemeyen Fadik Sevin Atasoy, geçtiğimiz gün yine Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Gizemli sevgilisiyle el ele, kol kola gezen ünlü isim; Nişantaşı sokaklarında yürümeye devam ederek aşkını kabul etti.

633178a586b24a1e885e3bfc.jpg

"GÜNAHIM DA SEVABIM DA BANA"

Öte yandan rol aldığı 'Kardeşlerim' dizisinin sezon finaline girmesiyle Broadway'da oynayacağı tek kişilik oyunun provaları için Amerika'ya giden oyuncu, geçtiğimiz aylarda samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Atasoy, "Türkiye'deki ve Amerika'daki oyuncuları nasıl karşılaştırırsınız? Bizim oyuncular daha mı egolu?" sorusuna; "Ben hiçbir sektörü birbiriyle kıyaslamıyorum. Kendi meslek grubumdaki hiçbir arkadaşım hakkında iyi ya da kötü bir şey söylemiyorum. Sadece kendi işime bakıyorum, kendi yoluma bakıyorum. Benim günahımdan da sevabımdan da ben sorumluyum. Beni ben ilgilendiriyor, herkes istediğini yapabilir" şeklinde cevap vermişti.

Çatıda kitap okurken poz verdi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler