Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Fedon ile oğlu Theo'nun benzerliği gündem oldu! 'Kopyala yapıştır'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6696863c05089e4aaa59423f.jpg

Taverna müziğinin sevilen isimlerinden Fedon, yaşamını Bodrum'da sürdürüyor. 1968 yılında Eda Kalyoncu ile dünyaevine giren 77 yaşındaki sanatçının, Theo ve Natali adında iki çocuğu bulunuyor.

1973 doğumlu Theo Kalyoncu, Instagram hesabından babası ile fotoğrafını paylaştı. Komedyen Ata Demirer'i izlemeye giden ikilinin tarzı dikkat çekti.
669685af05089e4aaa594235.jpg

Saçlarından giyimlerine kadar bir örnek olan, hatta aynı model ayakkabıyı tercih eden Fedon ve oğlu Theo, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.
6696872605089e4aaa59424b.jpg

Şoke eden itiraf: Eşimle el ele, ağlayarak boşandık!

"İKİZLER"

Ünlü şarkıcının oğlu, çok sayıda beğeni alan paylaşıma, "abi-kardeş" ve "ikizler" etiketi ile Ata Demirer'in 'Bursa Bülbülü' filmindeki 'Beyaz Zambaklar' şarkısına gönderme yaparak, "Turkuaz Beyaz Zambaklar" notunu düştü.
669685b805089e4aaa594237.jpg

"KARDEŞSİNİZ DES'ELER İNANILIR"

Theo'nun takipçileri; "Maşallah abi kardeşe", "Fedon daha genç duruyor", "Kardeşsiniz deseler inanılır", "İkizler", "Kopyala yapıştır", "Harikasınız", "Güzel aile" ve "41 kere maşallah" şeklinde yorumlarda bulundular.
669685a205089e4aaa594233.jpg

'İtiraf ediyorum! İyi bir koca olamadım'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler