Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ferhat Güzel ve eski sevgilisi Nurten Aksoy'un karşılıklı davalarında karar!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6329925986b2446720126481.jpg

İstanbul 45. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, taraflardan katılan olmadı. Hakim, Ferhat Güzel ve Nurten Aksoy'un karşılıklı olarak şikayetlerinden vazgeçme dilekçesi sunduklarını belirtti. Bunun üzerine mahkeme, Ferhat Güzel hakkında 'Basit yaralama' ve 'Hakaret' suçlarından, Nurten Aksoy hakkında ise 'Basit yaralama' ve 'Mala zarar verme' suçlarından düşme kararı verdi. Mahkeme, Nurten Aksoy hakkında 'Tehdit' suçundan ise suçun sabit olmaması nedeniyle beraat kararı verdi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Ferhat Güzel, 27 Ağustos 2021 tarihinde sevgilisi Nurten Aksoy'la Taksim'deki bir mekanda buluştu. Tartışmaya başlayan çift, mekandan ayrılarak, Güzel'in Şişli'deki evine gitti. Burada tartışma arbedeye döndü. İddiaya göre; Nurten Aksoy, mutfaktan aldığı bıçakla Güzel'e saldırdı. Aksoy, Güzel'in eline geçirdiği telefonunu duvara fırlattı. Kafasına aldığı darbe sonrası sevgilisini evden çıkartmaya çalışan Ferhat Güzel, başarılı olamayınca evden çıktı. Yoldaki polisleri gören Güzel, durumu polise anlatarak şikayetçi oldu.
632992a486b2446720126483.jpg

Savcılık tarafından hazırlanan iddianamede, Ferhat Güzel hakkında 'Basit yaralama' ve 'Hakaret' suçlarından, Nurten Aksoy hakkında ise 'Basit yaralama', 'Tehdit' ve 'Mala zarar verme' suçlarından dava açıldı.

"BIÇAK HAKKINDA HALÜSİNASYON GÖRÜYORDU"

İlk duruşmaya her iki taraf da katılmıştı. Ferhat Güzel, aralarında tartışma ve darp yaşandığını belirterek, "Gerek evde gerek dışarıda bana çok fazla hakaret ve tehditte bulundu. Ben a'dan z'ye kadar asla yaralama eyleminde bulunmadım" demişti.

Nurten Aksoy ise "Telefona zarar vermedim, bıçak da yoktu, evdeki hiçbir şeye zarar vermedim. Bıçak hakkında halüsinasyon görüyordu. Tehdit etmedim, mala zarar verme suçunu da işlemedim" şeklinde konuşmuştu.
632992ab86b2446720126485.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler