Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Funda Arar: Romantik ve duygusal bir ülkeyiz!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cf0630eb782cdfa6b7f536.jpg

Funda Arar, önceki Bebek'te bir mekan çıkışı görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, "Yeni albüm ve yakın zamanda çıkaracağımız tekliyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bir yandan da 19 Eylül'deki Harbiye konseri için toplantı yaptık" dedi.

"KISMET BU ZAMANAYMIŞ"

Yeni sahne konsepti 'Funda Arar'la Arabesk Geceler' hakkında konuşan sanatçı, "Daha önce arabesk albümü yapmıştım, sahnelerimde de arabesk şarkılara yer veriyorum. Ben arabeski seviyorum. Dinleyicilerim de bu konsepti sevdi. Arabesk albümümün konserlerini yapamamıştım, kısmet bu zamanaymış. Bu konseptin ilk konserini Bodrum Antik Tiyatro'da verdim ve çok ilgi gördü. Seri şekilde devam edecek" açıklamasını yaptı.
66cf0639eb782cdfa6b7f538.jpg

Funda Arar: Bugünün müzik sektörü eskisi gibi değil!

"HEPİMİZ ARABESKİ ARABESKİ SEVİYORUZ"

"Konsepte yer alan şarkıları nasıl belirlediniz?" sorusuna Arar, "Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur gibi isimlerin şarkıları da var. Benim şarkılarım, Sezen Aksu ve Kayahan şarkıları da arabesk tarzda düzenlemeleriyle var. Konserlerde seyirciler bu şarkılara çok severek eşlik ediyor. Romantik ve duygusal bir ülke olduğumuz için hepimiz seviyoruz. Yeni nesil şarkılarda da sözlere ve melodik yapılara baktığımızda, arabesk etkisi fark ediliyor. Benim son yaptığım şarkılarda da bu var" cevabını verdi.
66cf0645eb782cdfa6b7f53a.jpg

"ARADA YENİLENMEK ÖNEMLİ"

Alıntı Metni

66cf0650eb782cdfa6b7f53c.jpg

Funda Arar: Devir, elindekini değerlendirme devri!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler