Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Funda Eryiğit'ten evlilik sinyali: Yakında imzayı atarım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6394280d86b24a42d4689a6f.jpg

Berkun Oya ile ilişkisinden bebek beklediği haberiyle gündeme gelen Funda Eryiğit, “Bir süredir evli gibiyim zaten, hatta kısa bir zaman içinde imzayı da atarım” açıklamasını yaptı.
639425e686b24a42d4689a60.jpg

"HER KOŞULDA HAYATTA KALABİLECEK BİRİ ÇOK ÇEKİCİ"

"Karşı cinste seni ne etkiler?” sorusunu ise güzel oyuncu, "Cesur olması, söylediği sözlerin lafta kalmaması, harekete geçebilen biri olması çok cezbedici geliyor bana. Hayat enerjisi önemli. Hayatta kalma güdüsü yüksek olan, kendi koşullarını yaratabilen ama her türlü koşulda da hayatta kalabilecek biri çok çekicidir benim için" şeklinde cevapladı.

Funda Eryiğit: Konservatuvarda burnu havada bir öğrenciydim , “Oyunla hayatı birleşik görüyorum”

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler