Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Gaye Su Akyol ve Ali Güçlü Şimşek evlendi! 'Gelin olmuş gidiyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d95b17fe33691c8fb77d86.jpg

Uzun süredir aşk yaşayan Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek evlendi. Müzisyen çift, nikâhtan sonra Beyoğlu'nda düzenlenen partide sahneye çıkıp, birlikte şarkı söyledi.

Gelinliğinin altına platform topuklu uzun bir çizme giyen Akyol, sosyal medyada yayınladığı fotoğrafa, “Bu arada fark ettiyseniz gelin olmuş gidiyorum ve akşamki partimi bekliyorum” notunu düştü.
66d95b81fe33691c8fb77d8f.jpg

Çift, nikâhtan sonra Asmalımescit'te bir kanda arkadaşlarıyla beraber kutlama yaptı. Eğlenceye katılanlar arasında Edis Görgülü, Berrak Tüzünataç, Merve Dizdar, Hande Doğandemir ve Didem Soydan da vardı.
66d95b8cfe33691c8fb77d91.jpg

"SONSUZA KADAR MUTLU OLUN""

Şarkıcı Edis, düğün paylaşımına, "Şimdi, sonra, bütün paralel evrenlerde sonsuza kadar mutlu olun" mesajını yazdı.
66d95b74fe33691c8fb77d8d.jpg

Çağla Altunkaya ile Acun Ilıcalı evlendi! Nikah sonrası ilk açıklama

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler