Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Gelinler Aslı Hünel’e emanet

hizmetli

Administrator
Yönetici
66ad3c41763f277308d9eeb0.jpg

Kanal D ekranında pazartesi günü yayın hayatına başlayacak olan ‘Gelinim Mutfakta’nın yedinci sezonda sunuculuğunu üstlenen Aslı Hünel, seyirciyle arasında sevgiye dayalı bir bağ olduğunu söyledi. Kadınlarla arasının iyi olduğunu belirten sunucu, “Birlikte sohbet ediyoruz, altını seviyoruz, yemek yemeye bayılıyoruz. Ayrıca sevdiğim işi yaptığım için çok mutluyum. Hele de böyle keyifli bir iş olunca aşkla yapıyorum. İzlenme rakamlarımız da ödülümüz oluyor” diye konuştu.

Kırmızılar içinde yer aldığı gizemli tanıtım filmiyle güzel tepkiler aldığını söyleyen Hünel, “Başlarda, ‘Çorap reklamı gibi olur mu?’ diye düşündüm. Hatta ‘Diziye mi başlıyorsun?’ diyenler oldu. Çok heyecan vericiydi” dedi. İki yeni parça müjdesi de veren şarkıcı, “Müzikle tempodan dolayı ilgilenemiyordum. Çekimlere başlamadan önce hemen stüdyoya girdim. Hem televizyon programım hem yeni şarkılarım... Her şeyim yenilendi diyebilirim” sözleriyle heyecanını dile getirdi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler