Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Genç model ünlü rapçinin mesajlarını ifşa etti! 'Bunu evliyken yapması kabul edilemez'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668d022b420a3aacdd688544.jpg

Ünlü rapçi Kanye West (47), geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian (43) ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy'nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori (29) ile aşk yaşamaya başlayan West, sevgilisiyle Beverly Hills'de yapılan samimi bir törenle evlenmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimar olarak çalışan Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı da, Kim Kardashian'a olan benzerliği olmuştu. Censori, 'uygunsuz' giyim tarzıyla da birçok kez magazin gündeminde konuşulan konulardan biri haline gelmişti.

668cfde1420a3aacdd688527.jpg

"YAŞADIĞIM ŞEY ÇOK KOMİKTİ"

22 yaşındaki model Mikaela Lafuente, Kanye West'i Bianca Censori ile evli olduğu halde kendisine uygunsuz mesajlar atmakla suçladı.

668cfe98420a3aacdd68852c.jpg

TikTok fenomeni Bryce Hall (24) ile aşk yaşayan Lafuente, "Yaşadığım şey çok komikti. Bryce ve ben Vegas'taydık ve Instagram mesajlarıma bakarken Kayne West'ten gelen bir mesajı gördüm" diye konuştu ve şöyle devam etti:

Alıntı Metni

668d009d420a3aacdd688531.jpg

MESAJLARINI SİLDİ!

Genç modelin paylaştığı ekran görüntüsünde, West'in "Kaliforniya'ya geri döndün mü?" diye sorduğu görülüyor. Mikaela, bunun üzerine "Evet, neden?" diye soruyor. Kanye ise "Benimle beraber takılıp yeni albümümü dinlemek ister misin diye merak ettim" cevabını veriyor. Lafuente'nin bu teklife "Hayır, yine de teşekkür ederim" cevabını vermesinin ardından, ünlü rapçinin genç kadına attığı mesajları sildiği görülüyor.

668d00d9420a3aacdd688533.jpg

Olayın ardından güzel modelin sevgilisi de X (Twitter) hesabından paylaşım yaparak, "Kanye kız arkadaşıma yürüyor... Biri Kim'e söylesin! Hadi ama Kanye... En azından beni de sizinle beraber takılmaya davet etseydin" diye yazdı.

Müstehcen giyim tarzı gündemden düşmüyor! Eski eşten uyarı geldi
Ünlü çiftin tarzı olay oldu! Şeffaf yağmurlukla sokakta dolaştı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler