Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Genç sevgilisi bu sefer yanında değil! 'Baba-kız günü yaptık'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c70ae3721699be74eaadbb.jpg

Kendisinden 19 yaş küçük şarkıcı Hera Aslan ile aşk yaşayan Ozan Doğulu, önceki gün 2007-2018 yılları arasında Ece Yosmaoğlu ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen üç kızı Arya, Lila ve Elya ile Akmerkez'de objektiflere takıldı.

Yanında sevgilisi olmadan kızlarıyla alışveriş turuna çıkan Doğulu, kendisini görüntüleyen gazetecileri fark edince 'Her şey yolunda' işareti yaptı.

65c70a4c721699be74eaadb4.jpg

"HEP BİRLİKTE YEMEK YEDİK"

Ardından gazetecilerle konuşarak gününü sadece kızlarına ayırdığını söyleyen 52 yaşındaki Doğulu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65c70a76721699be74eaadb6.jpg

"YETERİNCE ÇOCUĞUMUZ VAR"

Öte yandan geçtiğimiz sene sevgilisi Hera Aslan ile röportaj veren Ozan Doğulu, "Dördüncü kez baba olmak ister misiniz?" sorusuna; "Yeterince çocuğumuz var" karşılığını vermişti. Bu sırada Hera Aslan, "Ozan’a benzeyen bir erkek çocuğum olacaksa tabii, ama şu an için düşünmüyorum” demişti.

65c70a82721699be74eaadb8.jpg

Ünlü isim ise araya girerek, "Ben erkek çocuk hiç düşünmüyorum. Üç kızım olsun istedim, Allah da bana gönlümün istediğini verdi” şeklinde konuşmuştu.

Hera Aslan: Ne dersem o, evde de benim sözüm geçer!
Ozan Doğulu açıklaması: Beni asla kırmıyor!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler