Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber George Clooney'den Quentin Tarantino'ya sert sözler!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66bc7d576244f026b9870640.jpg

Oscar ödüllü oyuncu George Clooney, GQ'ya verdiği röportajda 'From Dusk Till Dawn' (Günbatımından Şafağa) filminde beraber yer aldığı ünlü yönetmen ve oyuncu Quentin Tarantino (61) hakkında konuştu.

Clooney, "Quentin son zamanlarda benim hakkımda bazı şeyler söyledi, bu yüzden ondan biraz rahatsızım" diyerek; meslektaşı hakkında sert ifadeler kullandı.

66bc7b8c6244f026b9870637.jpg

"FİLM YILDIZI OLMADIĞIMI SÖYLEDİ"

"Quentin yakın zamanda film yıldızlarının isimlerini saydığı bir röportaj yaptı" diyerek durumu açıklayan aktör; şöyle devam etti:

Alıntı Metni

66bc7c4d6244f026b987063b.jpg

"ONUN HAKKINDA KÖTÜ KONUŞMAKTAN KORKMUYORUM"

Bu ifadeler karşısında sinirlenen 63 yaşındaki Hollywood yıldızı, "Bunu duyunca, 'Milenyumdan beri mi? Bu neredeyse benim tüm kariyerim' diye düşündüm. O yüzden şimdi ona s... git diyorum! Onun hakkında kötü konuşmaktan korkmuyorum, o da benim hakkımda kötü konuşuyor" ifadelerini kullandı.

66bc7c6c6244f026b987063d.jpg

40 yıldır oyunculuk yapan ünlü isim, "Yine de harika yönetmenlerle çalışabildiğimiz için gerçekten şanslıyız. Yönetmen ve senaryo sizi hayatta tutan şeydir. Ve bunu gerçekten kötü filmler yaptıktan sonra öğrendim. Kötü bir senaryodan iyi bir film çıkaramazsınız ama iyi bir senaryodan kötü bir film çıkarabilirsiniz" dedi.

George Clooney'den Matthew Perry itirafı: 'Friends'de oynarken mutlu değildi!
Özel odada yaşananları kameradan izlemiş! 'Dansçıya 10 bin dolar verdi'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler