Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Gizem Güneş'in set anısı! 'Tuvalet karavanını üzerime kilitlediler'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b75b20763f277308da19b4.jpg

Gizem Güneş, MAG dergisinin ağustos sayısına konuk oldu. 28 yaşındaki oyuncu, rol aldığı bir projenin setinde paydos verdikleri anda başına gelen ilginç olayı paylaştı.

"KARAVANDA BAĞIRMAYA BAŞLADIM"

Alıntı Metni

66b75b36763f277308da19b8.jpg

80 milyon TL'lik kriz! Ünlü çiftten 'lüks karavan' açıklaması

"FAVORİM KUZEY EGE"

Bu yazın başında iki kere Mısır’a gittiğini ve oranın mistik havasını çok sevdiğini dile getiren Gizem Güneş, "Yazın çoğunu yazlıkta ailemle geçiriyorum ama ufukta bir İtalya planım da var. Yaz tatili olarak açıkçası favorim Kuzey Ege. Yazlığım da orada zaten. Kuzey Ege, Kaz Dağları bana hep huzur vermiştir. Havasını ve denizini çok seviyorum, yenilendiğimi hissediyorum. Yurt dışı için daha çok kültürel tatilleri, gittiğim yerin tarihini ve kültürünü tanıyabildiğim gezileri seviyorum. Yurt dışında gittiğim favori yerim de Ürdün, Petra oldu. Bence herkes orayı görmeli” açıklamasını yaptı.
66b75f05763f277308da19d3.jpg

"HER AN BİR SÜRPRİZ YAPABİLİRİM"

Yeni projelerinden de bahseden ünlü isim, "Projem henüz çok yeni bitti. O yüzden şu an biraz dinlenme ve yenilenme sürecindeyim. Fakat çalışmayı ve meşgul olmayı da çok sevdiğim için bu süreyi çok da uzatmak istemiyorum. Her an yeni bir sürprizle karşınıza çıkabilirim" ifadelerini kullandı.

Gizem Güneş: Yaz bitmemeli

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler