Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Gökçe Bahadır’ın motivasyon sırları!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6670a429ad7a3be2dfb8d160.jpg

KAMİL SÜMER - Gökçe Bahadır, motivasyon kaynaklarını açıkladı. Mutfağa girmekten keyif aldığını belirten oyuncu, “Salatalarım çok iyidir. Mutfakta olmak kafamı ciddi anlamda boşaltıyor. Motive kaynaklarım arasında ayrıca dans etmek, müzik dinlemek ve yürüyüşe çıkmak var” açıklamasını yaptı.

Söylediği şarkılarla sık sık albüm çıkaracağı konuşulan Bahadır, “Şarkı söylemeyi seven bir oyuncuyum, bununla ilgili uç hayallerim yok” açıklamasını yaptı. Eşinin Bodrum’da konserleri olduğunu ifade eden oyuncu, “Onun yoğun bir süreci var. Bu vesileyle ben de dinleniyorum” dedi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler