Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Gökhan Alkan: Erkeklerin estetiği saçtır!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c710cad34b720acacef539.jpg

Gökhan Alkan, önceki gece Etiler'de yol kenarında görüntülendi. Aracının içinde objektiflere yansıyan 36 yaşındaki oyuncu, para çektiğini söyledi.

"BOŞ DURUNCA SIKILIYORUM"

Son olarak geçtiğimiz haziran ayında final yapan Kanal D dizisi 'Kraliçe'de rol alan Alkan, "Önümüzdeki ay yeni bir projem başlıyor. Çalışmaya devam ediyorum. Ben boş durunca sıkılıyorum. Günlerimin dolu dolu geçmesi gerekiyor" dedi.
65c710d2d34b720acacef53b.jpg

Gökhan Alkan: Haksızlığın karşısında dilsiz şeytan olmamak için mücadele verdik

"BENDE ESTETİK YOK"

Erkeklerin son dönemde yaptırdıkları estetikler hakkında konuşan ünlü isim, "Bende estetik yok. Herkesin kendi kararı bence. Yaptıracak olanlar eğer oyuncuysa çok abartı olmamalı çünkü bu tarz şeylerde mimik kayıpları yaşanabiliyor. Ben yaptırmayı tercih etmem açıkçası. Erkeklerin estetiği bence saçtır. Ben saç bakımıma çok özen gösteririm. Tabii ki yüzüme maskeler vs. yapıyorum ama bu bakım için. Estetik hiç yaptırmadım" şeklinde konuştu.
65c710ddd34b720acacef53d.jpg

Gökhan Alkan, daha sonra aracındaki arkadaşıyla birlikte eve gitti.

Erkek ünlülere 'estetik' isyanı! 'Beyler bittiniz, kabul edin artık'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler