Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Göksel’den antik mezar uyarısı! 'Burada oturacağınıza sanatçıları uyarın'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a2cf7c05089e4aaa59920f.jpg

Göksel, 2024 yaz turnesi kapsamında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nin ardından soluğu Bodrum’da aldı. Bayhan Müzik organizasyonuyla Bodrum Antik Tiyatro konseri için sahnede olan şarkıcı, iki saat aralıksız eserlerini seslendirdi.

Göksel, hologram detaylı fuşya elbisesiyle göz kamaştırdı. Şarkıcının ilgisini Bodrum Antik Tiyatro’da sahnenin ortasında olan antik taş mezarı koruyan güvenlik görevlisi çekti.

66a33078497917c4b0b25f90.jpg

"BÖYLE KORUNDUĞUNU İLK KEZ GÖRDÜM"

Görevliye takılan Göksel, “İnsanın bu taşı sahnede görünce bir oturası geliyor. Tabii olacak iş değil. Siz burada böyle oturacağınıza bence kulise sanatçıları uyaran bir yazı asın, daha mantıklı olur. Sizin de işiniz çok zor, taşı koruyorsunuz hem de sanatçılardan. Ama olan oldu, oturan oturdu. Bu konu her yaz gündeme geliyor. Ama böyle korunduğunu ilk kez gördüm” açıklamasını yaptı.

66a3311c497917c4b0b25f92.jpg

Antik Tiyatro'da konser veren Yıldız Tilbe mezarın üzerine çıkmaya çalıştı! Güvenlikler uyardı

YILDIZ TİLBE İLE GÜNDEM OLMUŞTU

Her yaptığı her adımı olay olan Yıldız Tilbe, geçtiğimiz haftalarda Bodrum Antik Tiyatro'da sevenleri ile bir araya gelmişti. Tilbe yüksek taşların üzerine çıkmak istemişti. Mezar olduğunu anlamayan Tilbe güvenlik tarafından 'yasak' diyerek uyarılmıştı.

milliyet.jpg

"KALDIRSINLAR ORADAN"

Güvenlikler tarafından uyarılan usta sanatçı, o taşların mezar olduğunu öğrendikten sonra: 'Kaldırsınlar oradan burada mezar mı olur?' demişti.

milliyet.jpg

Göksel ve eski aşkı Osman Şahin barıştı! Partiye el ele katıldılar

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler