Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Gözde Kansu'dan 'ilişki' sorularına yanıt

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c5a6ae6244f026b987208d.jpg

Yalı Çapkını' dizisinde 'Orhan Korhan' karakterine hayat veren Emre Altuğ, ile aynı dizide rol alan Gözde Kansu hakkında 'aşk' iddiaları gündeme gelmişti.

Kansu çıkan iddialara: Yok, sevgili değiliz. Emre çok sevdiğim bir arkadaşım. Biz haberlere, "Demek karı-koca olarak yakışıyoruz" diyerek, güldük eğlendik.' yanıtlarını vermişti.

milliyet.jpg

Gözde Kansu, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Elinde senaryo ile bir kafede oturan Kansu, gazetecilerin de sorularını yanıtladı.

CİLT BAKIMI YAPMIYOR!

Oyuncu, yüz güzelliği ve fit vicudu hakkında, "Valla gülümsüyorum, hayata güzel bakış açısıyla bakıyorum. Her şey bizim bakış açımız ile alakalı. Özellikle hiç bir şey yapmıyorum. Doğru şekilde yaşıyorum ve insanlığımı korumaya çalışıyorum. Hiç bir bakım ürünü kullanmıyorum. Dizilerde hep kokoş birisini oynuyorum ama öyle değilimdir. Çok fazla kremlere falan bağlı yaşamıyorum." dedi.

66c5a4996244f026b987207e.jpg

Gözde Kansu ve Sıla'nın 32 yıllık dostluğu! 'Herkese nasip olmaz'

"KİMYA MESELESİ BU İŞLER"

Aşk hayatıyla ilgili ise Gözde Kansu, "Bir sevgilim olursa belki evlenirim. Aramıyorum ama doğru erkeği. Kader kısmet bu işler. Kimya meselesi bu işler." diye konuştu.

66c5a4bb6244f026b9872080.jpg

"HİÇ BELLİ OLMAZ"

Oyuncu, "Sizi bir erkekte ne etkiler?" sorusuna ise, "O hiç belli olmaz. O benim o an neye ihtiyacım olduğu ile alakalı." diyerek güldü.

66c5a4f46244f026b9872083.jpg

Gözde Kansu ile ödül törenine el ele gelmişti! Emre Altuğ'dan açıklama

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler