Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABELER: MasterChef jürisi Somer Sivrioğlu biten evliliği hakkında konuştu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
633e82b986b245253012dfd6.jpg

Somer Sivrioğlu, 18 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu'ndan çekişmeli davanın anlaşmalıya dönmesi sonucu boşanmıştı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle uzayan süreç Aralık 2021'de sona erdi. Somer Şef'in 'boşanmakta kararlı' olduğunu ifade ettiği, Aslı Sivrioğlu'nun ise nafaka ve tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi. Derin ve Deniz adında bir kız ve erkek çocuklarının velayeti Avustralya'nın Sidney şehrinde yaşayan anne Aslı Sivrioğlu’na verildi.
633e82e586b245253012dfd8.jpg

Beş sezondur ekranlarda olan, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği fenomen yarışma 'MasterChef Türkiye' ile gündemden düşmeyen Somer Şef; evliliği, baba olmanın ona yaşattıkları ve çok konuşulan ayrılığı hakkında Uzman Psikolog Gökhan Çınar'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'İhaneti gözümle gördüm'

"AŞK BANA İYİ ÇOCUK OLMAYI BIRAKTIRDI"

'Katarsis' programına konuk olan Somer Sivrioğlu, hayatının dönüm noktasını şu sözlerle anlattı:

Alıntı Metni

633e831b86b245253012dfda.jpg

"HATAM VAR, KABUL EDİYORUM"

Uzun süredir kendisinden 21 yaş küçük Pınar Kayabaşı ile aşk yaşayan ünlü şef, biten evliliği hakkında Gökhan Çınar’a içini döktü ve yaşananlara dair şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

633e832586b245253012dfdc.jpg

"İLİŞKİMİZ ESKİDİ VE BİZ O İLİŞKİYİ DÖNÜŞTÜREMEDİK"

Somer Sivrioğlu, "Basında anlatılanlar gibi de değil hiçbir şey. Durup dururken hiçkimse böyle bir şey yapmaz. Yok efendim; 'Parayı buldu, şöhreti buldu'. Bir insan bunlara bakar mı sizce? İlişkimiz eskidi, biz o ilişkiyi dönüştüremedik ve yenileyemedik. Önce kendin açıyorsun, sonra kapıdan biri geliyor. Hiçbir zaman kilitli bir kapıya kimse gelmiyor ya da sen kilitli bir kapıyı kırıp, içinden çıkmıyorsun. O kapı zaten eskimişti. O yüzden böyle sonlandı evliliğimiz. Eski eşim ile ilgili şunları söyleyeceğim. Herkesle aşk yaşayabilirsin ama herkes ile çocuk yapamazsın. İyi ki onunla böyle bir şey yaşamışım. Bu dönem çocuklarımla bir aradayım ve bana çok iyi geliyor. Ben de onların hayatında olmaya çalışıyorum. Oğlum ve kızımla ilişkim çok iyi. Birlikte hayatı sorguluyoruz Dürüst bir ilişkimiz var. O açıdan da çok mutluyum" dedi.

Pınar Kayabaşı paylaşımı dikkat çekti

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler