Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler.. 54 yaş küçük aşkından çocuğu olmuştu! Al Pacino'nun oğlu ortaya çıktı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b33ce56244f026b986e2e0.jpg

1992 yapımı 'Scent of a Woman' (Kadın Kokusu) filmiyle Oscar heykelciği kazanan, Akademi Ödülleri'ne sekiz de adaylığı bulunan Al Pacino, son yıllarda kariyerinden çok özel hayatıyla gündem oluyor.

14 AY SONRA GÖRÜNTÜLENDİ

Kendisinden 54 yaş küçük olan Noor Alfallah ile bir dargın bir barışık ilişki yaşayan dünyaca ünlü aktör, geçtiğimiz yıl dördüncü kez baba olmuştu. Noor Alfallah, Roman adını verdikleri oğullarının yüzünü doğumdan 14 ay sonra ilk kez kamuoyuna gösterdi.
66b33a806244f026b986e2d6.jpg

Alfallah, Los Angeles'ta yanında bir kadın ile oğlunu gezdirirken objektiflere yansıdı. Minik Roman’ın babasına olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.
66b33a776244f026b986e2d3.jpg

54 yaş büyük oyuncunun bebeğini doğurmak için hayatını tehlikeye attı!

DAHA ÖNCE DE ROLLING STONE SOLİSTİ İLE BERABERDİ

Noor Alfallah, Al Pacino ile ilişkisinden önce bir diğer ünlü isimle birliktelik yaşamıştı. ABD'li film yapımcısı, 22 yaşındayken o zamanlar 74 yaşında olan Rolling Stone'un solisti Mick Jagger ile beraberdi. Bu ilişki uzun soluklu olmamıştı.
66b33c246244f026b986e2de.jpg

"EVLENECEK BİR TİP DEĞİLİM"

Noor Alfallah’a daha önce Al Pacino ile evlenip evlenmeyeceği sorusu yöneltilmişti. Genç kadının cevabı, “Hiç sanmıyorum. Ben evlenecek bir tip değilim" olmuştu.
66b33a8e6244f026b986e2d8.jpg

"OĞLUMUN BABASI OLACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİM"

Pacino ile ebeveynlik yapmanın 'hayal edebileceğinden daha harika' olduğunu söyleyen Alfallah, oyuncu ile bir akşam yemeğinde yan yana oturduktan sonra tanıştıklarını da anlatmıştı.

Alıntı Metni

66b33a996244f026b986e2da.jpg

DÖRT ÇOCUK BABASI

Sinema tarihine damga vuran 'Godfather' (Baba) serisi ve 'Scarface'in (Yaralı Yüz) yıldızının, daha önceki birlikteliklerinden üç çocuğu bulunuyor. Beverly D'Angelo ile ilişkisinden 23 yaşında Olivia Pacino ve Anton James Pacino adında ikizleri olan Al Pacino'nun, Jan Tarrant'le ise 33 yaşında Julie Pacino adında bir kızları var.
66b33ab66244f026b986e2dc.jpg

Velayet davası sonuçlandı! Usta oyuncunun genç sevgilisine ödeyeceği nafaka dudak uçuklattı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler