Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Akılalmaz ihanet! 'Kanserim' deyip başka kadınlarla aldattı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
669a23778c1d7f4a1b08e82c.jpg

ABD'de yaşayan genç bir kadın, eski erkek arkadaşının ihanetini perdelemek için ölümcül hastalık numarasına başvurmasıyla yıkıldı. Hayley Davies adındaki genç kadının, dört aydır ilişki yaşadığı erkek arkadaşı, bir gün korkunç bir açıklamayla işten döndü. Buna göre, sevgilisi kanser olduğunu öğrenmişti.

'BUNDAN ÖLECEĞİM'

Sevgilisi, ilişkilerinin başlangıcından bu yana sırt ağrısından şikayet ediyordu ancak şimdi bunun çok daha kötü bir şey olduğunu anlatıyordu...

Yaşadıklarını anlatan genç kadın şöyle konuştu:

Alıntı Metni
Yasak aşkı dronla görüntüledi! Karısını adım adım takip etti, ‘sevgilinin’ kim olduğunu görünce yıkıldı
Gelin soyundu düğün iptal! Kayınvalidenin sözleri nikahı birbirine kattı

KANIT İSTEDİ

669a2e6e8c1d7f4a1b08e896.jpg

Ancak Hayley'nin 23. doğum gününde, erkek arkadaşı kanser ilaçları sebebiyle kendisini iyi hissetmediğini söyleyerek doğum günü partisini erkenden terk edince genç kadın kuşkulanmaya başladı. İşte o zaman aldığı ilacı kendisine göstermesini istedi ve sevgilisi de bir antibiyotik şişesini göstererek, içini boşaltıp kanser ilaçlarını koyduğunu söyledi.

Genç kadın, "Ondan kanıt istediğimde bile kendimi kötü hissettim" dedi ve şöyle devam etti:

Alıntı Metni
İsimsiz mektup öğretmeni yaktı! İkinci mesleği okulu birbirine kattı
Müstehcen pozlar İtalya'yı karıştırdı! Turistin skandal fotoğrafları sosyal medyada hızla yayıldı

PLANINI İŞLEME KOYDU

Böylece gerçekte neler olup bittiğini öğrenmek için planını işleme koydu. Genç kadın, ertesi gün erkek arkadaşıyla görüştüğünde kendisinin güneşlendiğini kaydetti. "Cilt kanseri olduğu için güneşe çıkamayacağını söylemeye çalıştı ama bana kemik kanseri olduğunu söylemişti" dedi.

Hayley bir şeyler saklamaya çalıştığını hissediyordu ve ona telefonunu kendisine vermesini söyledi. Sevgilisinin bir önceki gece neler yaptığını öğrenmek için hemen galerisine girdi. Galeride fotoğrafları gördüğü an acı gerçekle yüzleşti. Erkek arkadaşının başka bir kadınla randevuda çekilmiş fotoğrafları vardı.

Alıntı Metni

Hayley hemen gizemli kız arkadaşı aradı ve erkek arkadaşının aldatmacasının ne kadar derine gittiğini anlamak için iki kadın birlikte çalıştılar. Hayley ona kanseri sorduğunda diğer kız arkadaşı bu konuda hiçbir şey bilmediğini aktardı.

Böylece adamın yalanlar ağı deşifre olmaya başladı. Hatta diğer kız arkadaşına birden fazla mülke sahip olduğu konusunda yalan söylediğini dahi öğrendi. Onunla yüzleştiğinde ise tüm bunlara rağmen, kanser teşhisini uydurduğunu veya ayrılıkları sırasında Hayley'e sadakatsiz davrandığını asla itiraf etmedi.

Hayley daha sonra sosyal medyada 830 binden fazla takipçiden oluşan bir kitleye sahip oldu, eski sevgilisi ise ona ulaşarak eğer beraber çektikleri viral bir TikTok videosu olmasaydı bunu başaramayacağını öne sürdü ve ondan maddi yardım istedi.

Hayley ise ona şöyle cevap verdi:

Alıntı Metni
Patrondan skandal 'yasak aşk' teklifi! Çaresizce her şeyi eşine anlattı, aldığı cevap karşısında yıkıldı
Gelin 'erkek' çıktı! Damat düğünden 12 gün sonra fark etti: Benden hep kaçıyordu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler