Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Aleyna Tilki iki gündür partilerde!

hizmetli

Administrator
Yönetici
637b622486b24715aca0bbc3.jpg

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda Amerikan müzik dergisi Billboard'a röportaj vermiş, ardından üç milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından odasında iç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçtiği bir pozunu yayınlamıştı.

"SİZİN İLGİ ALANINIZ BENİM İÇ ÇAMAŞIRIM"

Ünlü şarkıcı, sosyal medyada paylaştığı karelere gelen tepkilere ise "Son fotomu muhafazakarlık adı altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz. Eğer algınız bir önceki gün bir Türk kadını olarak Billboard’a verdiğim röportajı değil, son fotoğrafıma reaksiyon veriyorsa sizin ilgi alanınız başarı değil, benim iç çamaşırımdır. Ki benim gerçekten temiz bir yerden muhafazakar olanlara saygım derin ve sonsuzdur. Dedelerimi, anane babaannelerimiz bize kıymetli şeyler öğretti. Onların ortamında inanın iç çamaşırıyla gezmiyorum. Ama sahte muhafazakarlarla bir iç çamaşır partisi yapmak isterim" cevabını vermişti.
637b67b886b24715aca0bbea.jpg

"YORUMLAR NORMAL DEĞİL"

Geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda görüntülenen Tilki, sosyal medyadan paylaştığı ve birçok eleştiri aldığı pozları ile alakalı da şöyle söyledi:

Alıntı Metni

637b67a586b24715aca0bbe8.jpg

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNE TOPLADI

22 yaşındaki ünlü isim, tüm bunların ardından Etiler'de yer alan bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. Mini eteğiyle bakışları üzerinde toplayan genç şarkıcı, kendi aracını süren erkek arkadaşı ile ilgili olarak, "Şoförünüz mü? Mekandan beraber çıktınız?" sorularını da cevapsız bırakmıştı.
637b6a4186b24715aca0bc03.jpg

YÜZÜNÜ ÇANTASIYLA SAKLADI

Aleyna Tilki, önceki gece Etiler'deki bir kulüp çıkışında görüntülendi. Aşırı alkollü olan ve bir önceki gece üzerindeki kıyafetlerin aynısı üzerinde olduğu için kameralardan yüzünü çantası ile saklayan şarkıcının, iki gündür sürekli partilerde olduğu ve eve gitmediği için üzerini değiştiremediği öğrenildi.
637b678a86b24715aca0bbe6.jpg

Aynı arkadaş grubu ile mekandan ayrılan Tilki, daha sonra gazetecilerin kendisini çekmesiyle hızlıca oradan ayrıldı.

Havva Öztel anlattı
Aleyna Tilki: Nasıl rahat hissedersem öyle giyinirim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler